15.05.2024

Otsid inspiratsiooni? Vaata möödunud aasta Eesti parimaid välireklaame

Turunduskommunikatsiooni kategoorias “6.5. Välimeediareklaam: Poster” jagati tänavu aasta Kuldmunal välja kuld, hõbe ja pronks, aga ka Rahumuna. Vaata, millised postrid olid kõige pilkupüüdvamad!

Tabasco viis koju pronksmuna kampaaniaga "Õudu tarvis!".
KULD! TURUNDUSKOMMUNIKATSIOON / 6.5. Välimeediareklaam: Poster
Käitumismustrid, mis on peamised diabeedi tekitajad, on meile kõigile ärevaks tegevalt lähedal. Sümptomid, mis eeldiabeedile ja diabeedile viitavad, võivad jääda ja jäävadki väga tihti märkamata. Good Bits tahtis oma loovlahendusega piltikustada ideed, et päev otsa istumine ning halvad toitumisharjumused on kiireim tee diabeedini. Ehk kiireim tee enda igapäevase süstimiseni.

Töö esitaja: Good Bits.

kakskeel kuldmuna 270320242
kakskeel kuldmuna 270320243

HÕBE! TURUNDUSKOMMUNIKATSIOON / 6.5. Välimeediareklaam: Poster
Lastega koos autos sõites on üks asi alati kindel, et varem või veel varem tuleb küsimus “Kaua veel?”. Ja mida pikem sõit, seda rohkem peab sellele vastama. Rail Baltica kolm välireklaami Tallinn-Pärnu suunal küsisid kasvavas tempos sama ja tuletasid ühtlasi meelde, et tulevaste kiirete rongiühendustega saab reisimine olema palju mõnusam.

Töö esitaja: Not Perfect Tallinn.

kaua veel 1
kaua veel 2

PRONKS! TURUNDUSKOMMUNIKATSIOON / 6.5. Välimeediareklaam: Poster

Igal aastal püüavad maailmakuulsad brändid üksteist oma Halloweeni reklaamidega üle trumbata. Kuigi Eestis on halloweenindus veel lapsekingades, tõestas eelmine aasta, et üks väike seljakott ja pealtnäha lihtne kampaania võib siingi tekitada korralikult pühadefuroori.

Töö esitaja: Tabasco.

ikea2

RAHUMUNA! TURUNDUSKOMMUNIKATSIOON / 6.5. Välimeediareklaam: Poster

Õismäel, Mustamäel ja Lasnamäel on reklaamtahvlitel eksponeeritud neli vaadet hävinenud linnaruumile. Antud poster asus Laagna teel. Vahetult Eesti vabariigi sünnipäeva eel ja Venemaa Ukrainasse sissetungi teise aastapäeva hakul avati reklaamtahvlitel näitus “Hetk”, et raputada inimesi sõjaväsimusest ja esitada küsimus: mille eest saame tänases ebapüsivas maailmas olla tänulikud?

Töö esitajad: Estookin Studio, Rebeca Parbus.

reklaamtahvlite projekt hetk vaade 4

Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt