05.03.2020

Kuldmuna 2020 afterparty’l esinevad Öed, OOPUS ning Hot n’ Handsome

Loovusfestivali Kuldmuna legendaarne afterparty toimub reedel, 20. märtsil algusega kell 22.30 Kultuurikatlas.

ÖED tulevad Saaremaalt. Kes siis ei teaks nende lugusid “Suvemees” vöi “Rulli Rulli Rulli”!? On öeldud, et Tuuli Rand ja Kristel Aaslaid laulavadki justkui oleksid nad Saaremaa heinamaal juunikuu ööl. Niimoodi arvas huumorifestival Luige Nokk – oleme nöus!

 

OOPUS Tanel Murd block

OOPUS on audiovisuaalne folktroonika ansambel, mis alustas tegevust aastal 2017. Oma loomingus põimib bänd kokku elemente reivikultuurist ja pärimusmuusikast. Eesti folkmuusikaauhindade jagamisel Etnokulbid 2019 nomineeriti OOPUS aasta debüütalbumi kategoorias ja bändi liige Mari Meentalo aasta muusiku kategoorias. Nende esinemised viimasel Intsikurmul ja Viljandi Folgil on jõudnud juba legendi staatusesse. Selle lühikese tegutsemisaja jooksul on OOPUS jõudnud oma laiviga väisata ka Burning Man festivali Nevada kõrbes.

 

Hot n’ Handsome

HOT N’ HANDSOME
DJ duo Hot n’ Handsome ehk küttemeistrid Jürgen ja Alo-Martin saabuvad Kuldmuna aftekale bussiga otse suvepealinnast Pärnust. Ja hommikul siis tagasi. Öö saab vahepeal olema kuum – džoki teeb mis jõuab, kui rahvas hoogu nõuab!

Esmakordselt toimub Eesti aasta loovsündmus Kuldmuna koos ADC*Eesti Disainiauhindadega, mis teeb sellest Eesti võimsama loovusfestivali. Kuldmuna afteparty’le on oodata osalejaid ligi 1000.

Kuldmuna afterparty algab reedel, 20. märtsil kell 22.30 ja lõppeb hommikul kell 4.

Afteparty piletid: tavapilet 15 € ja tudeng/õpilane 10 €. Osta pilet eelmüügist SIIT või samal õhtul Kultuurikatlast kohapealt.

Kuldmuna galal osalete jaoks on afterparty pilet hinna sees!

Asukoht: Kultuurikatel, Põhja pst 27a, Tallinn.

kuldmuna%202020 block

Kuldmuna toetavad Taevas Ogilvy, Forum Cinemas, Omniva, JCDecaux, Siteimprove, Paulig, Workland, KNM, AdGorilla, Prike, Tanker ja Lindström.

Kuldmuna korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio, VOOL Events’i ja Milestone Events’iga.

Vaata ka: www.kuldmuna.ee

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt