27.01.2023

Viimased vabad kohad! Kuldmuna arhiivi avab Kuldaju viktoriin

Selleks, et tähistada Kuldmuna arhiivi uut nägu, kutsume kõiki 1. veebruaril Erinevate Tubade Klubisse, kus toimub Kuldmuna teemaline Kuldaju viktoriin. Rohkelt tiime on end juba kirja pannud, kuid mõni vaba koht veel jätkub! Oled oodatud oma nutikust näitama.

Kuldaju

Ära muretse, küsimusi jagub nii vanadele reklaamilõvidele kui ka värskelt munast koorunud turundajatele. Sa ei pea teadma, mitu õlut jõi tundmatu agentuuri praktikant 2004. aasta Kuldmuna järelpeol või mis värvi kingi kandis tema nõbu kuus aastat hiljem. 

Sa ei pea isegi teadma, kes 2015. aastal aasta agentuuriks valiti – küll tiimikaaslased teavad. Tule lihtsalt kohale ning kümble uute ja vanade teadmiste sees. 

Mis? Kuldaju.

Ei, aga mis see on? Viktoriin, mille 25 küsimust puudutavad lähemalt või kaugelt Kuldmuna.

Miks? Tähistame Kuldmuna uut arhiivi ja neid tuhandeid Kuldmune, mida sealsest digitaalsest korvist leida võib.

Mida ma tegema pean? Pane koos semudega või (praeguste või endiste) töökaaslastega kokku kuni kuueliikmeline tiim. Jah, ühest agentuurist võib olla ka mitu tiimi! Seejärel tule lihtsalt kohale ja hakka nuputama. Ausalt, see tuleb päris lõbus. 

Millal? 1. veebruaril kell 16.30-19.30. 

Kus? Erinevate Tubade Klubis.

Mis nüüd? Pane kuupäev kalendrisse ja tule kohale. Janu kustutab Saku, näljast aitab jagu saada Orkla.

Kas midagi auhinnaks ka saab? Muidugi! Võidutiim saab endale ihaldatud Kuldmuna pääsmed. Teist ja kolmandat kohta kostitab Öun Drinks.

Registreeri

 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt