05.10.2022

Põhjala tehases asub unikaalne ja uudne sündmusstuudio: Kopli Virtuaalstuudiod

Üritusturundusagentuuride Elamusstuudio ja VOOL Events koostöös sündis idee pakkuda igaühele võimalust korraldada üritusi, olenemata sellest, kui suursugune on idee ja inimeste arv. Nii sündis Kopli Virtuaalstuudiod. Kui palju erinevaid stuudiod ühte asutusse mahub? Sel teemal võtab sõna Kopli Virtuaalstuudiod üks loojatest, VOOL Events asutaja Sten Skolimowski.

Kopli Virtuaalstuudio. Foto: erakogu

Kopli Virtuaalstuudiod, nagu ka Elamusstuudio ja VOOL Events, on Põhjala tehase pikaajalised asukad. Nad on erinevate lahendustega soovinud Põhjala tehast rohkem pildis hoida ja inimestele lähemale tuua – alustades Black Food Festivalist, lõpetades Kuldmunaga.

Kopli Virtuaalstuudiod on Põhjalas askeldanud juba 2020. aasta märtsist ning aidanud enam kui kaks aastat ettevõtetel ja nende brändidel ellu viia nii tava-, virtuaal- kui ka hübriidsündmuseid.

„Näeme, et Põhjala tehase rentnikel on palju pakkuda – juba näiteks catering või fotograaf on siinsamas olemas. See on juba märk, et tuleb ära kasutada seda potentsiaali,“ sõnab VOOL Events asutaja Sten Skolimowski.  

Kopli virtuaal- ja sündmusstuudiod on täna kõige rikkalikum ja võimalusterohkem ürituste linnak Eestis. Eriformaati üritusi saab teha Põhjala tehase erinevates nurkades: black box stuudios, suures angaaris, restoranides, aga suvel ka erinevates aedades ja välialadel.

dsc03058 1 huge e1664892319769
Botik baar. Foto: Erakogu/kopli.studio
screenshot2022 05 25at15 21 29
Kuldmuna 2022. Foto: Harry Tiits

„Täna ei olegi nii oluline, et oleks lihtsalt black box. Üha enam tahetakse, et üritused oleksid erinevad ja suursugusemad. Otsitakse mahukaid ruume, kuhu on võimalik kasvõi autoga sisse sõita. Või olla kuskil restoranis ja samal ajal jälgida black boxis konverentsi,“ sõnab Sten.  

Ta lisab: „Saime aru, et meil on nii suur valik võimalusi ja olime kuulnud, et suurtest ruumidest on päriselt puudust. Nagu näha, siis ei jäänud muud üle, kui võimalusest kinni haarata ja midagi ise luua.“

Kärt Tomp, TULI

Elamusstuudio ja VOOL Events on TULI liikmed. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 99 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt