25.01.2022

Kommunikatsioonitegu 2021 ootab osalisi sõbrapäevani

Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit kuulutas välja iga-aastase auhinnakonkursi Kommunikatsioonitegu 2021 tööde esitamise tähtajaga 14. veebruar 2022 kell 23.59. 

„Tegemist on Eesti pikimate traditsioonidega kommunikatsioonieriala suursündmusega, mis esmakordselt toimus aastal 2000. Auhinnakonkursi eesmärk on tõsta esile ja tunnustada aasta parimate kommunikatsiooniprojektide ja kampaaniate tegijaid ning tellijaid. Konkurss pakub inspiratsiooni parimate praktikate kasutuselevõtuks laiemalt,“ ütles konkursi žürii esimees, Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liidu president Margus Mets.

Konkursile on oodatud era-, avaliku- ja kolmanda sektori organisatsioonid, nii suurema kui ka väiksema mahuga kampaaniad ja projektid.

Töid saab neljas kategoorias:

  • Avaliku sektori kategooria
  • Erasektori kategooria
  • Kolmanda sektori kategooria
  • Sisekommunikatsiooni kategooria

Kõik esitatavad projektid ka kampaaniad peavad olema ellu viidud 2021. aasta jooksul.

Laekunud töid hindab žürii, kuhu kuuluvad EPRA juhatus ja konkursi eelmise aasta võitjad. Žürii hindab konkursil osalevate tööde puhul nende eesmärgipärast tulemuslikkust, leidlikkust, lahenduse uudsust Eestis, mõju kommunikatsioonisektorile ning vastavust suhtekorralduse headele tavadele.

Kommunikatsioonitegu 2021 konkursile tööde esitamise tähtaeg on 14. veebruar 2022 kell 23.59 e-posti aadressile .  Täpsem info konkursi kohta on leitav Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liidu veebilehelt.

Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit (EPRA) on 1996. aastal asutatud erialaliit, mis koondab ainsa organisatsioonina Eestis kommunikatsiooni-valdkonnas töötavaid inimesi. Liitu kuulub üle 100 kommunikatsioonivaldkonnas töötava inimese avalikust sektorist, äriettevõtetest, mittetulundusorganisatsioonidest ning kommunikatsioonifirmadest.

Liit korraldab kommunikatsioonieriala sisest infovahetust ja üritusi ning aitab kaasa eriala populariseerimisele ja professionaalsuse tõstmisele. EPRA on rahvusvahelise erialaorganisatsiooni Global Alliance for Public Relations and Communication Management ning Eesti Vabaühenduste Liidu liige.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt