07.09.2022

TULI uus kommunikatsioonijuht on Siim Kera

TULI pardale on tulnud uus tiimiliige – kommunikatsioonijuht Siim Kera! Rääkisime Siimuga tema töökogemusest, seatud eesmärkidest ning edaspidistest ootustest.

TULI kommunikatsioonijuht Siim Kera. Foto: Harry Tiits

Siim, räägi natuke enda taustast. Mida oled õppinud, kus töötanud?

Suur osa mu elust on möödunud kirjutades. Kirjutades, kuidas ma presidendi vastuvõtul lambaaju näksin või kuidas ma lukumaadluse kõige karmimas võttes ellu püüan jääda või kuidas ma olen maskotikostüümis, ei näe midagi ja pean kuidagi trepist alla ukerdama. Iga kirjatöö on kui väikese maailma loomine ning see on lihtsalt hea tunne. Olen seda kogenud nii toimetajana Eesti Jalgpalli Liidus, sporditoimetuse juhatajana Õhtulehes ning loovkirjutajana Havas Estonias ning Nobel Digitalis. Aga õnneks või kahjuks ei saa alati kirjutada, vahel peab midagi rääkima ka. ETV2-s juhtisin pikalt muusikasaadet “Eesti TOP 7”, praegu nuputan muusikaküsimustele vastuseid R2 saates “Meloturniir”. Tartu ülikoolis lõpetasin aga hoopiski etnoloogia eriala.

Millised eesmärgid oled endale seadnud?

Otsida üles kõik huvitav, mis turundusmaailmas toimub. Tihti on nii, et meie nina all toimub igasugu lahedaid asju, kuid me ei pane seda õigel ajal tähele või ei pea seda märkimisväärseks. Ses valdkonnas on kamaluga põnevaid inimesi, ettevõtteid ja lugusid. Tuleb hakata nende lugusid rohkem ja rohkem jutustama.

Kuidas soovid panustada oma oskustega TULI arengusse?

TULI areneb, kui inimesed on rohkem turundusvaldkonna tegemistega kursis. Kui räägitakse edulugudest, aga ka muredest ja kitsaskohtadest. Seda plaaningi teha.

Mis saab sinu hinnangul kõige suuremaks väljakutseks?

Soovin, et TULI portaal annaks uusi teadmisi, paneks mõtisklema ning tekitaks äratundmismisrõõmu. Et oma koha TULI päikese all leiaksid nii tõsisemad lood kui vahel ka veidi meelelahutuslikumad lähenemised. On mõõdukas väljakutse teha väga mitmekülgse sisuga portaali, kus lugemist jätkub nii neile, kes on turundusest läbi imbunud kui ka neile, kes alles mõtlevad, kas hakata turundusse imbuma või mitte. Rääkimata siis neist, kes tahavad lihtsalt teada, miks üks reklaam suvel nii palju furoori tekitas.

TULI tegevjuhi Anniken Haldna kommentaar:

„TULI kommunikatsioonijuht on täiskohaga tiimiliige, kes kannab oma õlgadel silmaga ehk kõige nähtavamat osa – TULI portaali ja kommunikatsioonikanaleid. Samuti on tal käed küljes TULI suuremate ürituste ja projektide läbiviimisel. Siim liitus tiimiga ning tõi lauale rohkelt lennukaid ideid, millest peagi rohkem kuulete. TULI tiimis on lisaks temale ka Kärt Tomp, kes toetab kommunikatsiooni projektijuhi rollis. Samuti on sel sügisel TULI ridadesse kaasatud mitmeid vabakutselisi sisuloojaid ja kirjutajaid. Soovin kogu kommunikatsioonitiimile põnevat sügist ja TULIst teekonna algust.”

tuli alibi 25 08 2022 harry tiits 3260
TULI tiim: Kärt Tomp, Siim Kera, Anniken Haldna. Foto: Harry Tiits

Lisainfo:
Siim Kera
Kommunikatsioonijuht
Turundajate Liit
+372 55523476

Tutvu TULI tiimi ja juhatusega

Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt