02.08.2022

Kertu Kuusik lahkub Teliast ja liitub roheiduga Kwota

Telia senine turundus- ja brändiosakonna juhataja Kertu Kuusik võtab vastu uue väljakutse rohevaldkonna idufirmas Kwota, tema kohusetäitjaks Telias saab alates 13. august praegune turundustehnoloogia valdkonna juht Nelli Põdra. 

Kertu Kuusik. Foto: Jake Farra

„Organisatsioon, millega ma seitse aastat tagasi liitusin, ei kandnud veel isegi Telia nime, kuid olen õnnelik, et pidevas muutumises on olulised asjad püsinud muutumatuna. Endiselt on tegu valdkonna armastatuima brändiga ning iga päev tulevad Teliasse tööle inimesed, kes päriselt tahavad luua Eesti inimestele turvalist digiühiskonda,“ ütles Kuusik. 

Telia erakliendiüksuse juhi Kristjan Viilmanni sõnul on Kertu edukalt ellu kutsunud uue turunduskommunikatsiooni strateegia. „See kannab endas kõiki neid väärtusi, millesse Kertu usub – olla eristuv ja anda ühiskonnale tagasi rohkem kui oodatud,“ kommenteeris Viilmann. 

Kertu hoolitses selle eest, et me teeks ainult kvaliteetseid, keskkonda hoidvaid ja kliendile väärtust loovaid tegevusi. Oleme tänulikud, et ta on oma väärtused kirjutanud Telia brändi sisse, sest see on seadnud meile õige kursi pikaks ajaks. Tema loomuses on liikuda pidevalt parema maailma poole, seega nüüd on aeg, et teha järgmisi suuri tegusid, et meil kõigil oleks parem tulevik,” lisas Telia ärikliendiüksuse juht Holger Haljand.

CleanTech startup Kwota loob globaalse standardi materjalide taaskasutusest tekkiva süsinikusäästu valideerimiseks ja kauplemiseks. Kwota asutaja ja tegevjuhi Rain Vääna sõnul muudab Kwota globaalse standardi loomisega kardinaalselt materjaliturgu. “Meil on selge visioon, kuidas käivitada globaalset muutust materjalide tootmise turul. Loome tootjatele materjalide taaskasutamisel turueelise ja seeläbi suurendame oluliselt ringmajandust,” ütles Vääna.  

 „Kertu turunduse ja kommunikatsiooni alased oskused, juhiomadused ja tahe käivitada uusi tooteid ja teenuseid erinevatel turgudel teevad temast suurepärase täienduse Kwota tiimile. Kertu on oma olemuselt sütitav eestvedaja, kelle ümber tahavad koguneda nii kliendid kui ka erinevad koostööpartnerid. Olen väga rõõmus, et saame temaga koos suurendada materjalide taaskasutust süsinikuneutraalse tuleviku nimel,“ lisas Vääna. 

Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Telia on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 95 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt