05.05.2022

Kaup24 ja Hansapost.ee e-poodide omanikgrupp – PHH Group – sai värske tegevjuhi ning plaanib veelgi suuremat kasvu

Eelmisel nädalal teatas PHH Groupi omanikeringi kuuluv pikaaegne tegevjuht Dainius Liulys, et annab tegevjuhi kohustused üle Xavier Carlier’ile, kes on siiani olnud tegev Pigu ja Hobby Hall Groupi ühinemist koordineeriva juhina.

PHH Group tegevjuht Xavier Carlier.

„Pigu Group on minu elutöö – meeletult põnev 15-aastane teekond, mille jooksul on toimunud enneolematu areng ning grupp on kiirelt kasvanud Baltikumi juhtivaks e-kaubandusettevõtteks,” ütles senine tegevjuht Dainius Liulys.

Viimase kahe aasta tipphetkena toob ta esile Pigu ja Hobby Hall Group’i ühinemise ning PHH Group‘i moodustamise. „Hiljuti investeeriti eesotsas MidEuropaga grupi kasvu enam kui 20 miljonit eurot, mis suunatakse e-kaubanduse ja müügiplatvormi arendusse. MidEuropa on olnud meile tugevaks partneriks ja on eesootavate uute ärivõimaluste osas sama ootusärevil, nagu meiegi, “ sõnas Liulys. Ta lisas, et on uhke grupi saavutuste ning sadade tuhandete lojaalsete klientide üle. Samuti tänab ta Marketplace‘i müügiplatvormi müüjaid, kellega koostöös on kasvanud nii grupp kui müüjate müügid. 

PHH Groupi uus interim-tegevjuht Xavier Carlier näeb grupi hiljuti avalikustatud kasvustrateegias head potentsiaali. Eesti e-kaubanduse maastikule tähendab see Kaup24 müügiplatvormi ja Hansaposti e-poe arengu jätku ning üha kliendikesksemaks muutumist. „Meie meeskond on tugevam, kui iial varem ning lähiajal on oodata kindlasti meie poolt e-kaubanduse suunal veel suuremaid uudiseid. Uue kasvustrateegia elluviimine loob väärtust nii tarbijatele, meie tarnijatele kui jaemüügipartneritele. Olemasolev tugev vundament tõotab edukat ja ühtlasi lõbusat teekonda tegevjuhi rollis,“ ütles Carlier.

PHH Group on ligi 1000 töötajaga Baltikumi juhtiv e-kaubanduse ettevõte, kuhu kuuluvad Eesti suurimad e-poed Hansapost ja Kaup24 ning lisaks Soomes ja Baltikumis tegutsevad Hobby Hall, Pigu.lt ja 220.lv. Grupi poolt hallatavatel e-kauplemisplatvormidel kaupleb üle 4000 müüja ja kaubavalikus on üle 2 miljoni toote. Külastajate arv küündib aastas ligikaudu 145 miljonini.

Autor: Kristiina Vahesalu, PHH Group 

Toimetas: Kärt Tomp, TULI

PHH Group (Hansapost) on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 95 liiget.

 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt