09.12.2021

TULI uus juhatuse liige Katriin Hunt: minu esimene eesmärk on suurendada agentuuridevahelist koostööd

Korralisel TULI üldkogul valiti uueks juhatuse liikmeks Elamusstuudio projektijuht Katriin Hunt. 

Katriin Hunt.

Kokku on TULI-l seitse juhatuse liiget, kelle volitused kestavad 2023. aasta juunini. Juhatusse kuuluvad lisaks Katriin Hundile veel Ivo Kallasmaa (Dalton), Patrik Kupenko (MIXD), Eha Talvist-Reinsalu (SEB), Olga Peresild (Mediacom), Martin Rauam (Jolos), Helen Roonet (Imagine\TBWA).

„Minu esimene eesmärk on suurendada agentuuridevahelist koostööd. On väga palju näiteid, kus koostöö tõttu saavutatakse palju suuremaid ja paremaid tulemusi. Kui jagada omavahel ressurssi ja aega, siis võidavad sellest kõik,“ rääkis Katriin 9. detsembril peetud üldkoosolekul. „Näiteks Kuldmuna edu tuleneb suuresti sellest, et Elamusstuudio on seda viimasel neljal aastal korraldanud just koos erinevate agentuuridega.“

Katriin tõi teise eesmärgina välja vajaduse kaasata TULI tegevustesse rohkem turundajaid. Ta pidas silmas, et TULI töös ei osaleks vaid ettevõtete juhid, vaid kaasa lööks kõik turundajad, olenemata nende ametikohast, vanusest või soost. Katriin ütles enne hääletust, et tema arvates peaks TULI juhatusse kuuluma ka projektijuht ning paar minutit hiljem oligi asi vormistatud. Katriini kõrval kandideeris juhatusse ka agentuuri Taevas loovjuht Heiki Urbala. 

„Tahan, et kõik liikmete töötajad tunneksid iga TULI sündmuse puhul, et nad on väga-väga oodatud. Soovin teha TULIga sama, mida tegime Kuldmunaga – TULI olgu hea platvorm koostöö- ja sõprussuhete alustamiseks.“

Kolmanda eesmärgina tahab Katriin lihtsustada erinevate TULI sündmuste korraldamist, seda näiteks ka konkreetsete juhenditega. 

Kaarel Täll, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt