16.02.2022

Karin Maandi liitus META Advisory tiimiga

Eesti juhtiva valitsussuhete ja PR-agentuuri META Advisory vanemkonsultandina alustab tööd senine MyFitness Eesti turundusjuht Karin Maandi, kes on varasemalt töötanud Estraveli, Apotheka, Apotheka Beauty turundusmeeskondades ning on seotud ka Eesti haridustehnoloogia startupi ALPA Kids turundamise ja nõustamisega.

Karin Maandi.

„Turundusmaastikul üle 10 aasta nii avalikus kui erasektoris töötades olen mõistnud, et naudin sügavamalt mõtestatud tegevuste ja strateegiliselt läbimõeldud loovate kampaaniate elluviimist, mille mõte ja mõju ulatuks ühiskonda laiemalt,“ sõnab Maandi.

See tõi ta PR-valdkonda, kus on oluline siduda ühelt poolt ettevõtte eesmärgid, teiselt poolt loovidee ja kommunikatsioon, mis mitte ei jõuaks ainult tarbijani, vaid puudutaks selgelt tema igapäevaelu. „Selline integreeritud kombinatsioon tegevustest loob laiemat mõju ja võimaldab näidata, milliste väärtuste eest ettevõte ühiskonnas seisab,” lisab ta.

Karin Maandi on pikalt töötanud erinevate turuliidritest brändide meeskondades ja digiturundusmaastikul ning seega toob tema vaade METAsse lisaks senistele turunduskogemustele ka parema taju ettevõtte sisemistest vajadustest ja eesmärkidest, samuti ka digivõimekuse suurenemise, pakkumaks klientidele terviklikke kampaaniaid.

„METAga liitumine loob võimaluse ühe tegevusvaldkonna asemel süüvida erinevate ettevõtete tegevustesse ja aidata neil luua totaalset kommunikatsiooni. Siinsed inspireerivad kolleegid, professionaalne tegutsemine, kiire mõtlemine ja kaasaegne organisatsioonikultuur on need väärtused, mida hindan, ning mille keskel on mul hea meel oma teadmisi kui ka kogemusi rakendada,” ütleb Maandi.

Meta Advisory on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 89 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt