26.05.2021

Kandideeri TULI juhatusse! Minu asemel.

Iga kahe aasta tagant valitakse Turundajate Liidule uus juhatus. Mitte sellepärast, et olemasolev seltskond ennast kuidagi ammendanud oleks, vaid peamiselt seetõttu, et TULI liikmeskonna kasvades peab juhatuse koosseis katma ära kõikide suuremate alamvaldkondade huvid. Uus juhatus valitaksegi seekord põhimõttel, et selle liikmete seas on esindatud nii reklaami-, disaini-, PR-i, meedia- ja üriturunduse profid kui ka brändide esindaja(d).

Magnus Lužkov
Magnus Lužkov.

Üldjuhul ei pääse lahkuvad juhatuse liikmed niisama lihtsalt, nii ka mina. Jään oma igapäevatöö kõrvalt edasi tõukama kahte töögruppi ning loovutan oma koha juhatuses meeleldi kellelegi uuele. Üks pausi tegemise põhjuseid on seotud Optimisti tegevuse jätkumisega Berliinis, mis võiks potentsiaalselt tekitada nädalaid, kus ma ei saa osaleda korralistel juhatuse koosolekutel ning muutuksin passiivseks. Passiivse liikme käsitlemine on üks asjadest, mida TULI tahab tulevikus teha teistmoodi – uurimegi hetkel juriidilisi võimalusi selleks, et edaspidi saaks juhatus passiivse liikme ilma üldkogu kokku kutsumata välja vahetada.

TULI juhatuse liikme tasu makstakse välja autoriteedis, sõpruses, valdkonna populaarsuse kasvus, uutes teadmistes ja andmise rõõmus. Otse rahasse on seda raske arvutada, aga ringiga ja emotsionaalselt on seda nende nelja aasta jooksul (kaks perioodi) olnud rohkem, kui oodata oskasin.

Kandideerimise tähtaeg on 26. mai! Kui tunned, et tahaksid TULI-s oma valdkonda edendada, siis pane nimi ruttu teele: 

Magnus Lužkov
TULI juhatuse liige
Optimist Creative’i juht

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt