21.09.2023

Auhinnatud loovjuht lahkub agentuurist ning asub Jazzkaare etteotsa

Kuldmuna viimaste aastate üks edukamaid loovjuhte Tarmo Sikk on alates septembrist uues ametis – Jazzkaare peaprodutsent ja tegevjuht.

Jazzkaare uus tegevjuht Tarmo Sikk.

Viimastel aastatel Tabasco loovjuhina töötanud mees jätkab agentuuris osalise kohaga oktoobri lõpuni, pärast seda pühendub täielikult džässile. Tegemist pole Tarmo esimese kokkupuutega muusikamaailmaga. 2015. aastal alustas ta Acoussion Festivali korraldamisega, mis hiljem sai endale uueks nimeks Võnke Festival.

 

Jazzkaare Facebooki lehel olevas uudisnupus tutvustab Tarmo end nii: “Olen õppinud Tallinna Ülikoolis psühholoogia erialal ning täiendavalt lisaerialadena reklaami ja meediat ning haldusjuhtimist. Hilisemalt oman töökogemusi mitmetest reklaamiagentuuridest loovjuhi, copywriteri, kunstilise juhi, disaineri ja projektijuhi ametikohtadelt. Sealjuures on minu osalusega töid tunnustatud 50 rahvusvahelise ja kohaliku reklaamiauhinnaga. Viimased seitse aastat on agentuurid, kus olen töötanud (2017-2020 Optimist, 2021-2023 Tabasco) valitud aasta reklaamiagentuuriks.
2015. aastal panin aluse Acoussion Festivalile, mis mõned aastad hiljem sai nimeks Võnge Festival. Olen algusest kuni tänaseni festivali eestvedaja ning juhtinud üheksat suve-, ühte kevad- ja ühte talvefestivali, lisaks kolme Võnke showcase-päeva Tallinn Music Week’il. Võnkel on astunud üles ühtekokku 192 artisti, sh 44 välismaist. Minu igapäevaste-õhtuste tegevuste hulka on kuulunud tiimi töö juhtimine ja koordineerimine, festivaliprogrammi koostamine, toetustaotluste kirjutamine, partnersuhete hoidmine ja edandamine, sotsiaalmeedia sisuloome, reklaammaterjalide kujundamine jne.”
1990. aastal alguse saanud Jazzkaar on Baltimaade suurim džässifestival.
Autor: Siim Kera, TULI
Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt