21.11.2023

Inbank võttis kasutusele uue visuaalse identiteedi

Alates tänasest on Inbanki uus visuaalne identiteet kasutusel kõikides riikides, kus ettevõte tegutseb. Värske ja kaasaegse näo on saanud nii logo, värvipalett, kirjatüübid kui teised graafilised elemendid.

Inbanki asutajad Priit Põldoja ja Jan Andresoo. Foto: Inbank

Inbanki tegevjuht ja juhatuse esimees Priit Põldoja ütles, et Inbanki uue visuaalse identiteedi eesmärk on toetada ettevõtte rahvusvahelist kasvustrateegiat.

“Inbank valmistub laienemiseks uutele Euroopa turgudele. Selle toetamiseks ja positsiooni tugevdamiseks embedded finance valdkonnas kaasajastame ka oma visuaalset identiteeti,” ütles ta.

Üleminek uuele visuaalsele identiteedile algas 2023. aasta aprillis, tänaseks on muudatus läbi viidud Inbanki kõigil viiel turul. Värskenduse on saanud nii logo, värvipalett, kirjatüübid kui ka teised graafilised elemendid.

Põldoja märkis, et finantseerimine liigub järjest rohkem traditsioonilistest pankadest kaupmeeste juurde, kus toimub igapäevane ostlemine ning suhtlus lõpptarbijaga.

“Meie äristrateegia ja brändivärskendus tuleneb muutunud tarbijakäitumisest – inimesed otsivad üha enam sujuvaid finantseerimislahendusi otse müügikohas, olgu selleks kauplus või veebipood. Kaasajastatud bränd ja visuaalne identiteet toob Inbanki lähemale kaubandusele, kus toimetavad meie kliendid ja partnerid,” selgitas Põldoja ja lisas, et mängulisem bränd peegeldab ka ettevõtte väärtusi ning kultuuri, aidates seeläbi kaasa sarnaselt mõtlevate talentide värbamisele.

Brändi värskendus ei too kaasa muudatusi Inbanki teenustes ja toodetes. Inbank pakub jätkuvalt kiireid, mugavaid ja lihtsaid finantseerimislahendusi. Ainus uuendus klientidele ja partneritele on uus visuaalne identiteet.

Inbanki uue brändi lõi Läti brändistrateegia agentuur White Label ja visuaalse identiteedi Läti disainiagentuur Overpriced.

Inbank on Euroopa Liidu panganduslitsentsiga finantstehnoloogia ettevõte, mis ühendab kaupmehi, tarbijaid ja finantsasutusi järgmise põlvkonna embedded finance platvormil. Koostöös 5400+ kaupmehega on Inbankil 894 000+ aktiivset lepingut ja hoiuseid kogutakse kaheksas Euroopa riigis. Inbanki allutatud võlakirjad on noteeritud Nasdaq Tallinna börsil.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt