14.04.2023

Inbank võtab kasutusele uue visuaalse identiteedi

Inbank tuli välja uue kaasaegse visuaalse identiteediga, mille eesmärk on toetada ettevõtte rahvusvahelist kasvustrateegiat. Uus logo ja identiteet võetakse Eestis kasutusele sügisel.

Priit Põldoja ja Jan Andresoo. Foto: Erakogu

“Inbank valmistub laienemiseks uutele Euroopa turgudele. Selle toetamiseks ja positsiooni tugevdamiseks embedded finance valdkonnas kaasajastame ka oma visuaalset identiteeti,” ütles Inbanki tegevjuht ja juhatuse esimees Priit Põldoja. 

2023. aasta jooksul võtab Inbank kasutusele uue visuaalse identiteedi. Värskenduse sai nii logo, värvipalett, kirjatüübid kui teised graafilised elemendid. “Inbanki senine logo võeti kasutusele 2015. aasta aprillis, mil saime Euroopa Liidu panganduslitsentsi. Uus logo on esialgse logo kaasaegsem versioon. Inbanki äri keskmes on finantseerimislahenduste integreerimine kaupmeeste äriprotsessidesse. Meie eesmärk on muuta finantseerimine niivõrd sujuvaks, et see muutuks ostu loomulikuks osaks. Ka meie uus logo kannab edasi ideed mugavast, märkamatust protsessist ja „sees“ olemist,” kirjeldas Põldoja.

Põldoja lisas, et finantseerimine liigub järjest rohkem traditsioonilistest pankadest kaupmeeste juurde, kus toimub igapäevane ostlemine ning suhtlus lõpptarbijaga. “Meie äristrateegia ja brändivärskendus tuleneb muutunud tarbijakäitumisest – inimesed otsivad üha enam sujuvaid finantseerimislahendusi otse müügikohas, olgu selleks kauplus või veebipood. Kaasajastatud bränd ja visuaalne identiteet toob Inbanki lähemale kaubandusele, kus toimetavad meie kliendid ja partnerid,” selgitas Põldoja ja lisas, et mängulisem bränd peegeldab ka ettevõtte väärtusi ning kultuuri, aidates seeläbi kaasa sarnaselt mõtlevate talentide värbamisele.

inbank old new 1280x500
Inbank võtab kasutusele uue visuaalse identiteedi.

Üleminek uuele visuaalsele identiteedile algab 2023. aasta aprillis. Esimeses etapis uuendatakse brändi ettevõtte sees ning lansseeritakse rahvusvaheline veebileht www.inbank.eu, mille sihtrühmaks on investorid, rahvusvahelised kaupmehed, uued turud ning välistalendid.

Brändi värskendus ei too kaasa muudatusi Inbanki teenustes ja toodetes. Inbank pakub jätkuvalt kiireid, mugavaid ja lihtsaid finantseerimislahendusi. Ainus uuendus klientidele ja partneritele on uus visuaalne identiteet, mis võetakse Inbanki kõikidel turgudel kasutusele 2023. aasta neljandas kvartalis.

Inbank on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 114 liiget.

Autor: Inbank
Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt