20.04.2021

Httpool osaleb esimesena maailmas TikToki eksklusiivses koolitusprogrammis

Ülipopulaarne sotsiaalmeediaplatvorm TikTok viib läbi TikTok Academy nimelise koolitusprogrammi, mille raames jagatakse olulisimatele koostööpartneritele turundusalast oskusteavet. Esimese ettevõttena on osalema kutsutud ka Eestis tegutsev globaalsete sotsiaalmeediaplatvormide esindaja Httpool.

„Httpool on TikToki koostööpartneritest esimene, kes on koolitusele osalema kutsutud ning tänu sellele saame ka oma klientidega jagada eksklusiivseid teadmisi eelisjärjekorras,“ sõnas Httpooli tegevjuht Aljoša Jenko.

kerttu talvik 1
Kerttu Talvik. Foto: Laura Nestor

Httpool Eesti haru juhi Kerttu Talviku sõnul on nende kliendid järjest enam näidanud üles huvi TikTokis turundamise vastu, sest platvorm on väga populaarne ka eestlaste seas. „TikTok on endiselt kõige kiiremini kasvav sotsiaalmeediaplatvorm, mille võimalused on veel selgelt alakasutatud. Httpool on TikToki koolituse esimese osa läbinud, mille käigus saime olulist infot nii reklaamide loomise, sisuhalduse kui ka kampaaniate optimeerimise kohta. Uusi teadmisi oleme juba klientide puhul ka edukalt rakendanud,“ sõnas Talvik.

TikTok Academy on TikToki Poola esindajate poolt algatatud koolitusprogramm, mille käigus käsitletakse üksikasjalikult platvormile omaseid lahendusi, tööriistu, analüüsitakse parimaid loovkampaaniaid ja case study-sid ning tutvustatakse oksjonipõhist reklaamiostu. TikToki Poola juhi Sylwia Chada sõnul on koolitusprogrammi esimene osa läinud eesmärgipäraselt ning koolitusel osalejate tagasiside olnud väga positiivne.

„Globaalse koolitusprogrammi esmane läbiviimine Euroopa partneritele on oluline, sest üha rohkem brändidest on huvitatud TikTokist kui turunduskanalist. Loodame oma partneritele jagatud teadmiste najal tõsta platvormi osatähtust Kesk- ja Põhja-Euroopa regioonis veelgi enam,“ selgitas Chada.

Httpool on Aleph Holdingu ettevõte, mis esindab Euroopas ja Aasias juhtivaid digimeedia platvorme. Ettevõte aitab kaasa nii platvormipõhisele kasvule kui ka traditsioonilise ja platvormipõhise reklaami kasutajate äritulemuste kasvule enam kui 30 turul. Tuginedes enda innovatiivsele tehnoloogia- ja jõudluslahenduste sümbioosile, kogenud vertikaalsetele meeskondadele ja laialdasele turu oskusteabele, võimaldab Httpool reklaamijatel olla oma vaatajaskonnaga kõige tõhusamal viisil ühenduses, maksimeerides pidevalt enda investeeringutasuvust.

Juhtivad meediaplatvormid nagu Twitter, Facebook, Spotify, LinkedIn, Snapchat, Warner Music, Outbrain ja Brainly määrasid Httpooli enda eksklusiivseks reklaamimüügipartneriks valitud Euroopa ja Aasia turgudel. Httpooli peakontor asub Suurbritannias ning harukontorid Kesk-Euroopas, Põhjamaades, Baltikumis, Balkanil, Venemaal ja SRÜ riikides ning Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas. Alephi bränd esindab üle 20 ülemaailmset suurplatvormi enam kui 50 turul üle maailma.

Httpool Eesti on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt