25.08.2023

Httpoolist saab Eestis ning Kesk-ja Ida-Euroopas Microsoft Advertising’u esindaja

Aleph gruppi kuuluv Httpool koosneb digiekspertidest üle maailma, ühendades tuhandeid reklaamijaid miljardite tarbijatega. Httpool andis nädala alguses teada, et nad on valitud veebireklaamiplatvormi Microsoft Advertising esindajaks 23 Kesk- ja Ida-Euroopa riigis ning lisaks ka teistes valitud Euroopa riikides*, muuhulgas ka Eestis.

Eesmärk on aidata erinevaid Microsofti reklaamikampaaniaid välja töötada. Fookuses on otsingukampaaniaid,  sihtgrupipõhiseid kampaaniaid ja toodetele keskenduvaid shopping kampaaniaid.

Kokkuleppe järgi saavad alates käesoleva aasta 1. septembrist eelmainitud piirkondade reklaamikliendid ja agentuurid Microsoft Advertising’u kampaaniate arendamiseks kasutada Httpooli pakkumist, mis kombineerib reklaamilahendused piirkonna digiekspertide teadmistega. Tänu uuele koostööle, jõuavad tulevased kliendid Httpooli vahendusel tarbijateni Microsofti otsingumootori Bing kaudu ning saavad ka ligipääsu Microsoft Advertising’u otsingu- ja sihtgruppide võrkudele ja Microsoft Edge’ile. Microsoft sõuab vaieldamatult innovatsiooni esirinnas, kombineerides tehisintellekti võimalusi enda reklaamiplatvormile, pakkudes seeläbi reklaamijatele hindamatut lisaväärtust.

Euroopasse jõudva koostöö aluseks on omavaheline varasem edukas koostöö Kariibi mere piirkonnas ja Ladina-Ameerikas (v.a. Brasiilias, kus koostöö sai alguse selle aasta alguses). Et luua ülemaailmselt reklaamijatele ja agentuuridele kasvuvõimalusi, on Httpool investeerinud ka enda Microsofti fookusega müügi- ja operatiivmeeskondadesse, kes pakuvad klientidele vajalikke teadmisi meedia planeerimisest, sihtgrupi strateegiatest ja efektiivsest kampaaniate optimeerimisest.

Httpool jagab enda pikaaegseid valdkondlikke ja platvormidepõhiseid kogemusi Kesk- ja Ida-Euroopas ning teistes valitud Euroopa riikides, eesmärgiga aidata reklaamijatel ja agentuuridel luua mõjusaid ja kohalikule turule sobivaid digikampaaniaid. Reklaamijate ja agentuuride elu on lihtsamaks tehtud ka arveldamise osas, kuna see käib Alephi riikideülese krediidi- ja makselahenduse kaudu.

Httpool plaanib Kesk- ja Ida-Euroopas kasvatada Microsofti reklaamifookusega meeskondi ning luua sinna ka uusi võimalusi, mis toetaksid Httpooli üldist kasvustrateegiat. Koostöö Microsoftiga laiendab ka Httpooli portfelli Euroopas, luues pikas perspektiivis ettevõttele kasvuvõimalusi ning pakkudes samal ajal ka Microsofti platvormidel märkimisväärseid tulemusi nii reklaamijatele kui agentuuridele.

Mark Richardson, kes on Microsoft Advertising’u Euroopa, Lähis-Ida, Aafrika ja Ladina-Ameerika piirkonna asepresident, kommenteeris koostööd: “Microsoft Advertising’ul on hea meel võtta Httpooliga ette nõnda ulatuslik müügi- ja turunduskoostöö Kesk- ja Ida-Euroopas ning teistes valitud Euroopa riikides. Httpooli märkimisväärne ekspertiis ning kohalik kliendivõrgustik annab nii reklaamijatele kui ka agentuuridele võimaluse võtta viimast Microsofti reklaamiplatvormist, jõudes seekaudu meie unikaalse ning kasvava kogukonnani, kus on üle miljardi kasutaja. Nad on üle maailma igapäevaselt ühenduses Windowsi, Bingi, Bingi vestlusruumi, Xboxi, Outlooki, Microsoft Starti ja meie kolmandate osapoolte kirjastajate võrgu kaudu.” 

“Oleme äärmiselt põnevil, et saame oma võrgustikku kaasata ka veebireklaamiplatvormi Microsoft Advertising. See aitab meie klientidel luua mõjusaid kampaaniaid Microsofti hindamatu tooteportfelli raames – sealhulgas ka generatiivses AI-valdkonnas. Ühtlasi annab see omakorda meie klientidele võimaluse oma sihtrühmaga luua sügavam side, aidates seekaudu kaasa jätkusuutlikule kasvule,“ sõnas Httpool Eesti tegevjuht Kerttu Talvik.

* = Eesti, Albaania, Austria, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi, Kreeka, Ungari, Island, Läti, Leedu, Luksemburg, Makedoonia, Malta, Montenegro, Poola, Portugal, Rumeenia, Serbia, Slovakkia, Sloveenia.

Autor: Sandra Audova, Optimist
Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt