27.12.2023

Havas Creative’i kommunikatsioonitiimi hakkab juhtima pikaaegse kogemusega ekspert

Alates 8. jaanuarist liitub Havas Creative’iga pikaaegse ja mitmekülgse avaliku sektori kogemusega kommunikatsiooniekspert Diana Lorents, kes asub täitma Havas Communications juhi rolli.

Diana Lorents. Foto: Havas

Diana Lorents on töötanud kommunikatsioonivaldkonnas nüüdseks juba pea 30 aastat, lisaks on tal töökogemus Eesti Televisoonis. Ta on töötanud kommunikatsiooniosakonna juhatajana Lääne-Tallinna keskhaiglas, turundus- ja müügijuhina Eesti Lotos, avalike suhete osakonna juhatajana Sotsiaalministeeriumis ja Maanteeametis ning kommunikatsiooninõunikuna Riigikantseleis. Tal on eesti keele ja kirjanduse alal magistrikraad Tallinna Pedagoogikaülikoolist ning kommunikatsioonijuhtimise magistrikraad Tartu Ülikoolist. Lisaks on ta õppinud turundust EBS-is.

Diana Lorentsi kommentaar:

„Oma töistes tegemistes olen kokku puutunud kõigega, millega üks kommunikatsiooniga tegelev inimene kokku puutuma peab – pressiteadete kirjutamisest kuni strateegiate väljatöötamise ja meeskonna juhtimiseni. Usun, et minu teadmistest ja kogemustest on kasu nii Havasil kui ka Havasi klientidel.”

Havas Creative tegevjuhi Nele Laeva kommentaar:

„Meil on väga hea meel Dianat oma meeskonnas tervitada. Havasel on ambitsioonikad plaanid ja neid saavad ellu viia oskustega ja ambitsioonikad inimesed. Diana plussiks pean eelkõige seda, et tal on professionaalina suur kogemus avalikus sektoris.”

Havas Creative kuulub globaalsesse perekonda, mis teenindab kliente ülemaailmselt enam kui 140 riigis. 

Autor: Havas

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt