25.10.2021

Havas Communicationi meeskonda hakkab juhtima Dagmar Lamp

Alates 1. novembrist juhib Havas Communicationi meeskonda Dagmar Lamp.

Dagmar Lamp.

Dagmar Lamp on saanud ajakirjanduse ja suhtekorralduse bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolist ning magistrikraadi kommunikatsioonijuhtimises Tallinna Ülikoolist. Ta on pikalt töötanud ajakirjanduses, viimati peaaegu seitse aastat osakonnajuhina AS Postimees Grupis.

Ilmselt tunnevad paljud inimesed Dagmarit eelkõige ajakirjaniku ning podcastide looja ja saatejuhina, mis on andnud talle unikaalsed oskused, mida nüüd suhtekorraldusvaldkonnas rakendada.

„Mulle meeldib teha asju hinge ja kirega,“ ütleb Dagmar. „See on mulle kasuks tulnud nii meelelahutusmeedias töötades kui ka Eesti kõige unikaalsemaid ja populaarsemaid podcaste luues. Võtan selle särasilmsuse ja ideederohkuse kaasa ka uude ametisse. Tähendab ju suhtekorraldus ja kommunikatsioonijuhtimine sisuliselt sama – et müüa kliendi ideed, toodet või teenust, tuleb esmajärjekorras ise sellesse uskuda, et pakkuda välja lahedaid, silmapaistvaid ja kvaliteetseid lahendusi, läbi mille sõnumid õige sihtgrupini jõuaksid.“

„Dagmar Lampi liitumine meie ettevõttega toob juurde unikaalseid pädevusi ja uute meedialahenduste võimekust, mida saame oma klientidele pakkuda. Soovin Dagmarile uues rollis edu,“ lisas Havas Creative’i ja Havas Communication’i tegevjuht Nele Laev.

Toimetas Kaarel Täll, TULI

Havas on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 91 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt