14.04.2021

Golden Drumile saab kuni 1. juunini saata töid soodushinnaga

Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni suurim ja vanim loovusfestival Golden Drum, mis mullu koroonapandeemia tõttu ära jäi, toimub tänavu 13.–15. oktoobril tasuta online sündmusena. Loovkonkurss reklaamib end sõbralike hindadega.

Soodushinnaga saab töid konkursile saata kuni 1. juunini, tööde esitamise lõplik tähtaeg on 13. august. Võitjad kuulutatakse välja 15. oktoobril.

Konkurss on avatud järgnevate riikide agentuuridele ja klientidele: Albaania, Armeenia, Austria, Aserbaidžaan, Valgevene, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Horvaatia, Tšehhi Vabariik, Küpros, Eesti, Soome, Gruusia, Kreeka, Ungari, Iisrael, Itaalia, Kasahstan, Kosovo, Kõrgõzstan, Läti, Liibanon, Leedu, Malta, Moldova, Põhja-Montenegro, Põhja-Makedoonia, Poola, Rumeenia, Venemaa, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Tadžikistan, Türgi, Türkmenistan, Ukraina ja Usbekistan.

Miks osaleda: See on üks kaheksast regionaalsest festivalist, mis läheb arvesse WARC Rankings reitingutes (varem Gunn Report). Saab ennast võrrelda Kesk- ja Ida-Euroopa liigas. Üks aste enne Cannes Lionsit.

Konkursitööde arv on tavaliselt olnud ca 900.

Töö esitamise hind kuni 1. juunini: 245 € (sealt edasi 270 €).

Tänavusele konkursile on oodatud nii 2020. kui ka 2021. aasta tööd.

Vaata: goldendrum.com

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt