30.03.2022

GALERII | TULI üritusturundajate kohtumine Erinevate Tubade Klubis

Eile, 29. märtsil korraldas Turundajate Liit (TULI) ja Erinevate Tubade Klubi (ETK) üritusturundajatele meet & greet õhtu. Kohtumisõhtu eesmärk oli üritusturundusagentuuridele (taas) tutvustada Turundajate Liidu värske liikme ETK ruume ja viia end kurssi TULI tegemistega. 

Foto: Harry Tiits

Õhtut alustasime ajurünnakuga, seejärel muljetasime aasta oodatuimast loovüritusest Kuldmuna ning tutvusime Kuldmuna žürii esimehe Ken Matsaluga. Lisaks vestlesime Heili Klandorf-Järvsooga (EAS) sündmuste turundamisest Eestis. Tallinna Majanduskooli esindaja Karita Leppsoo tutvustas meile TMK uut õppekava “Sündmusturunduse projektijuht”. Õhtu lõppes veinikinoga – filmiprogramme koos sobiva veiniga tutvustasid Priit Tender ja Kristi Rebane

51970437171 4494685f14 o
Foto: Harry Tiits

TULI tegevjuht Anniken Haldna võtab eilse õhtu kokku järgmiselt: „Üritusturunduse sektor on viimasel kahel aastal kogenud kõige muud kui stabiilsust – silmitsi on seistud ürituste tühistamiste, edasilükkamiste, formaadi muudatuste, piirangute ning kõige muuga, mis sinna vahele jääb. On olnud tõeliste väljakutsete aeg – ja see pole veel läbi. Olen uhke, et TULI ÜT klastrisse kuulub 13 ettevõtet ja et neil kõigil on veel energiat, tahet edasi pingutada ning ühiseid eesmärke seada. Sealhulgas luua standardeid ja olla eeskujuks. Eilne kohtumine oli küll kaua igatsetud ja loodetavasti saame nendega jätkata. Aitäh kõigile, kes kohale tulid, kaasa mõtlesid ja rääkisid.”

  • Vaata galeriid eilsest üritusturundajate kohtumisest siin.
  • Registreeri järgmistele TULI üritustele siin.

Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt