13.05.2023

GALERII | Kuldmuna 2023 võitjad on selgunud!

Kuldmuna 2023 tegi ajalugu! Konkursile saadeti rekordarvtöid ja kogu üritus oli välja müüdud. Vaata, kes pälvisid auhinnad ja leia end piltidelt!

Foto: Harry Tiits

Aasta reklaamiagentuuriks valiti kolmandat korda järjest Tabasco. Aasta digiagentuuri tiitli hõivas Optimist ning disainiagentuuride hulgas oli teist aastat järjest parim BOND. Aasta üritusturundusagentuurina triumfeeris neljandat aastat järjest Jolos, kommunikatsiooniagentuuri tiitli võitis Hamburg ja Partnerid ning aasta kliendiks kuulutati Bolt. Grand Prix võitis Taifuuni töö “La Muu – säästupirn”, mida hinnati erinevates kategooriates veel kahe Kuldmuna ja ühe eriauhinna ehk Välkmuna vääriliseks.

Kuldmuna korraldaja Turundajate Liit (TULI) on kõiki turundusega tegelevaid professionaale ühendav liit, mille missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest. 1990ndatel Eesti Reklaamiagentuuride Liidu algatatud ja hiljem TULI kätte läinud Kuldmuna festival sündis soovist tõsta esile neid andekaid Eesti meeskondi, kes suudavad kohaliku reklaami- ja turundusmaailma barjääre jõudsalt edasi nihutada. Nüüdseks juba 24 korda toimunud Kuldmuna on seega Eesti kõige vanem ja olulisim reklaamikonkurss, mille auhindadel on reaalne kaal nii üldsuse, tellijate kui ka konkurentide silmis.  

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt