18.11.2022

GALERII | Networking õhtu Alibi toimus meediaagentuuris Initiative

Järjekordne Alibi tõi seekord TULI rahva kokku meediaagentuuri Initiative, mis oli üheks õhtuks transformeerunud üksildaste turundajate klubiks.

Initiative'is toimunud Alibi. Foto: Silver Gutmann.

Õnneks oli sündmus üksindusest ja üksildusest tühi, sest külalisi oli rohkelt ning sumin ja snäkikrõbin võttis Paldiski maanteel asuva kontori kärmelt üle.

Vaata galeriid

Ürituse n-ö ametlikus osas istus väikesesse avameelsesse ja lõbusasse vestlusringi tõeline raskekahurvägi: Indrek Soom Initiative’st, Joel Volkov Tankist, Tiina-Mall Vannastu Tele2st, Eva Maarend Sakust ning Tanel Rebane Analytical Alley’st. 

52508223738 055c27faff k

Umbes 45 minutit kestnud jutuvestmise käigus käidi läbi kõik põletavalt tulised teemad. Keskenduti agentuuride ja klientide koostööle ning arutati, millist oskusteavet kliendid ootavad – näiteks seda, et agentuur oleks nõuandja, kes aitaks kiiresti muutuvas turundusmaailmas ajakohane ja efektiivne olla. Eva Maarend tundis aga rõõmu, et tänu andmepõhisele turundusele saab slaidide kujundamise asemel otsuseid, briife ja koostööd teha Exceli tabeli abil. 

Samuti uuriti, kas turundus on taas seksikas? “Jah, sest turundus on läinud andmepõhisemaks,” vastas Indrek Soom enda küsimusele. Turunduse ROI teemal leidis paneel ühiselt, et vaja on aega, kuniks mõõdikud paremini paika loksuvad.

Ürituse teemale vastavalt prooviti välja selgitada, kas turundajad on siis üksildased? Selle vastuse jätame õhku. 

Järgmine Alibi kõigile üksikutele huntidele ja seltskonnalõvidele toimub uue aasta esimeses kvartalis.

Sündmust jäädvustas: Silver Gutmann.

Vaata galeriid

52508146055 89b638970f k

Alibi toimub iga kord erinevas kohas – see rändab ringi mööda agentuure ja teisi TULI-sse kuuluvaid ettevõtteid. Turundajate Liit (TULI) ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 101 ettevõtet.

Autor: Siim Kera

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt