05.10.2022

Euronicsi turundus- ja kommunikatsioonijuhina asus tööle Helen Kannelmäe

Enne Euronicsi tiimiga liitumist töötas Helen Kannelmäe alates 2019. aastast strateegina teenusedisaini agentuuris Rethink. Varem on ta juhtinud Euroopa Innovatsiooniakadeemia turunduskommunikatsiooni valdkonda ning töötanud digiturunduse ja e-kanalite juhina telekomifirmas Telia.

Helen Kannelmäe. Foto: Kalle Veesaar

Helen Kannelmäe sõnul otsustas ta Euronicsi tiimiga liituda, kuna näeb siinse piirkonna juhtiva tehnikakaupade brändi arendamises ja kommunikatsiooni korraldamises huvitavat väljakutset.

„Turundus- ja kommunikatsioonijuhina hakkan üles ehitama Balti riike hõlmavat turundustiimi, mis suudab käia nii strateegiliselt kui taktikaliselt kõigis Balti riikides ühte sammu,” selgitas Kannelmäe. “Minu varasem kogemus teenusedisainis, strateegilises ja digiturunduses ning e-kanalite juhina sobitub hästi Euronicsi eesmärkidega ning loodan, et saan anda oma panuse Baltimaade kõige tugevama tehnikakaupade brändi arendamisse.”

Euronics on rahvusvaheline elektroonika jae- ja hulgimüügigrupp, mis hõlmab enam kui 14 000 kauplust 36 riigis. Eestis on Euronics tegutsenud alates 2003. aastast ning on tänaseks üle 500 töötajaga turu suurim kodutehnika ja elektroonika edasimüüja.

Toimetas: Siim Kera

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt