16.01.2023

EPRA Kommunikatsioonitegu 2022 konkurss ootab osalema

Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit (EPRA) kuulutab välja iga-aastase auhinnakonkursi Kommunikatsioonitegu 2022. Tööde esitamise tähtaeg on 23. veebruar 2023 kell 23.59. 

Foto: EPRA koduleht
“Oodatud on era-, avaliku ja kolmanda sektori suuremahulised kommunikatsiooniprojektid ning samuti väikesed nutikad algatused, millega möödunud aastal saavutati silmapaistvaid tulemusi. Konkursi eesmärk on esile tõsta ja tunnustada möödunud aasta parimate kommunikatsiooniprojektide ja kampaaniate tegijaid ning tellijaid ja levitada sektoriülest teadmist valdkonna parimast praktikast,“ ütles Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liidu president ja žürii esimees Margus Mets.
“Konkursil on väga selged hindamiskriteeriumid: eesmärgipärane tulemuslikkus, leidlikkus, lahenduse uudsus Eestis, mõju kommunikatsioonisektorile ning vastavust suhtekorralduse headele tavadele. Kommunikatsioonitegu on Eesti pikimate traditsioonidega kommunikatsiooni, suhtekorralduse ja PR valdkonna eriala professionaalide mõõduvõtmine, mida on korraldatud katkematult alates 2000. aastast,” jätkas Mets.
  • Kõik konkursile esitatavad projektid ja kampaaniad peavad olema ellu viidud 2022. aasta jooksul.
  • Kommunikatsioonitegu 2022 konkursile tööde esitamise tähtaeg on 23. veebruar 2023 kell 23.59 e-posti aadressile .
  • Täpsem info konkursi kohta on leitav Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liidu veebilehelt: www.epra.ee.
Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit (EPRA) on 1996. aastal asutatud erialaliit, mis koondab ainsa organisatsioonina Eestis kommunikatsiooni valdkonnas töötavaid inimesi. Liitu kuulub sada kommunikatsioonivaldkonnas töötava inimese avalikust sektorist, äriettevõtetest, mittetulundusorganisatsioonidest ning kommunikatsioonifirmadest.
Liit korraldab kommunikatsioonieriala sisest infovahetust ja üritusi ning aitab kaasa eriala populariseerimisele ja professionaalsuse tõstmisele. EPRA on rahvusvahelise erialaorganisatsiooni Global Alliance for Public Relations and Communication Management ning Eesti Vabaühenduste Liidu liige.
Autor: Krista Must, EPRA
Toimetas: Kärt Tomp, TULI
Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt