23.05.2022

Eestlaste loodud turundusplatvormi ee.ee saatis rahvusvahelisel konkursil edu

Eesti ettevõtte Nobel Tech osalusel valmis ettevõtjatele iseteeninduslik turundusplatvorm ee.ee, mis tõsteti rahvusvahelisel tiheda sõelaga Siinda konkursil esile kui Euroopa paremaid digiturunduse ja innovatsiooni lahendusi.

Meediaagentuure ühendava Euroopa juhtiva mittetulundusliku organisatsiooni Siinda tippekspertidest koostatud žürii valib igal aastal välja ettevõtted, kelle lahendused on klientidel aidanud tõhusaimal viisil digiturunduse tulemuslikuks muuta.

„See rahvusvahelisel tippkonkursil teenitud pronksmedal andis meile täiendavat tagasisidet, kui oluline on tuua äri kliendile lähemale ja muuta veebis tegutsemine senisest lihtsamaks,“ ütles Nobel Techi tegevjuht Kristiina Tukk. „Tänapäeval algab poolte klientide teekond internetist. Ilmselge, et on eriti vajalik, et iga ettevõte oleks veebis, sealhulgas otsingumootorites, kergesti leitav ning kliendisuhtlus üdini lihtne ja analüüsitav.“

Ee.ee võimaldab oma ettevõttega olla kergesti leitav nii otsingumootorites, sotsiaalmeedias, kaardirakendustes kui ka infoportaalides. Samuti saab oma ärile uut hoogu anda andmeanalüüsi abil: märksõnad, millega otsitakse ning statistika kõnede, arvustuste, broneeringute ja muu kohta, kuidas kliendid ettevõtte üles leiavad.

Möödunud aasta septembris alustas Saksamaa kiirelt arenev iduettevõte Excelsea GmbH & Co. KG ambitsioonika eesmärgiga tuua Euroopa turule rahvusvaheline iseteenindusplatvorm Markee, mis võimaldab lõppkliendil oma digitaalset veebiturundust ise hallata. Tallinna ettevõte Nobel Tech OÜ investeeris sinna toona ja samal ajal keskenduti Markee tehnoloogial tuginevale platvormile ee.ee – Eestile kohandatud iseteenindusplatvormile, mis annab lõppkliendile võimaluse oma digiturundust ise tõhustada.

Platvormi ee.ee kasutajatel on veebiturundus iseteeninduse kaudu ööpäevaringselt nende endi kätes: andmete hoidmisest ja haldamisest, toodete broneerimisest ja kampaaniate jälgimisest kuni platvormi kaudu teenuste eest tasumiseni. Automatiseeritud platvorm pakub täisteenust ja võimaldab luua ja jälgida tulemuslikke kampaaniaid ning mõõta nende tulemust.

Nobel Tech OÜ on Nobel Digital OÜ tütarettevõte, mis on juhtiv digiturunduse täisteenust pakkuv digitaalmeedia agentuur Eestis. Ettevõtte teenuste hulka kuuluvad digitaalmeedia strateegia ja auditi koostamine, reklaami müük otsingumootorites, sotsiaalmeedia reklaam ja haldus, sisuturundus, kodulehtede valmistamine, kodulehtede optimeerimine (SEO), bännerreklaamid, videoreklaamid ja loovlahendused.

Siinda on Euroopas valdkonna juhtiv mittetulunduslik ühendus, mis liidab digiturunduse ja tehnoloogiaettevõtteid.

Toimetas Kaarel Täll, TULI

Nobel Digital on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 95 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt