17.09.2021

Disainijutud jõuavad Narva, Tallinnas toimub ringmajanduse meistriklass

Disainikeskusel on tulemas kaks põnevat sündmust: Disainijutud jõuavad Narva ning kuu lõpus toimub Tallinnas ringmajanduse meistriklass.

Sel korral toimuvad Disainijutud 28. septembril kell 17.30-19.30 Narvas, Vaba Lava Narva teatrikeskuses. Vestleme Eesti Disainiauhinnad 2020 konkursi parimate tööde näidetel.
Fookuses on:
  • Kuidas luua häid tooteid ja teenuseid?
  • Milline on hea disain?
  • Kuidas näeb välja disainiprotsess?

Sündmus toimub eesti, vene ja inglise keeles ning on kõigile tasuta, ent vajab eelnevat registreerimist, sest kohtade arv on piiratud.

Disainijutud vol 6 „Kuidas disain saab kasulik olla?“ saavad sõna:

Keda oodatakse Disainijuttudele? Ettevõtjad, toote/teenuse arendajad, toote- ja turundusjuhid, avaliku sektori töötajad (tervishoid!), üliõpilased ja kõik ülejäänud disainihuvilised.

Disainijutud vol 6 toimub Eesti Disainiauhinnad 2020 näituse raames. Näitus on tasuta sissepääsuga ning seda saab külastada 30. septembrini 2021.

Disainijutte/Design Talks sarja korraldab Eesti Disainikeskus. Sündmust rahastab Euroopa Liidu Regionaalarengufond. Varasemaid Disainijuttude salvestusi saab vaadata Eesti Disainikeskuse Youtube‘i kanalis.

Palume sündmusel osalemiseks esitada kõigil üle 18aastastel inimestel COVID-19 tõend (vaktsineerimise, läbipõdemise või hiljutise testimise kinnituseks) ning isikut tõendav dokument. Kohapealset kiirtestimist ei toimu. COVID-19 tõendi puudumisel sündmusel osaleda ei saa.

meistriklass fbevent eng2

Ringmajanduse ja -disaini meistriklass disaineritele:

Kahepäevane meistriklass toimub füüsilise koolitusena Tallinnas 29. ja 30. septembril. Meistriklassi viivad läbi rahvusvahelise Grow agentuuri ringmajanduse ja -disaini ekspert Kinge Gardien ja disainidirektor Andreas Linnell. Meistriklassi on oodatud osalema tegevdisainereid, kellel on eelnev kogemus ja huvi ringdisaini vastu

Hetkel on meistriklassis saadaval veel neli kohta: registreeri siin!

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt