10.02.2022

Coca-Cola HBC avalike suhete ja jätkusuutlikkuse juhiks Eestis sai Darja Saar

Veebruarist alustas tööd Coca-Cola HBC Eesti avalike suhete ja jätkusuutlikkuse juhina varasema laia meediakogemuse ning mitmekülgselt ettevõtluse arendamisega tegelenud Darja Saar.

Coca-Cola HBC Eesti avalike suhete ja jätkusuutlikkuse juht Darja Saar.

„Mul on väga hea meel liituda niivõrd tugeva sotsiaalse, keskkonnaalase ja majandusliku vastutustundega rahvusvahelise organisatsiooni ja meeskonnaga,” ütles Darja Saar, kommenteerides uut väljakutset Coca-Cola HBC ridades.

„Meedia ja sotsiaalne jätkusuutlikkus on aastaid olnud minu töine kirg. Uues ametis ootab ees mitmeid huvitavaid fookusvaldkondi, nagu füüsilise ja vaimse tervise edendamine või sotsiaalse- ja looduskeskkonna mõju temaatika,” lisas Saar.

Enim avalikkuse tähelepanu pälvis Darja Saar rahvusringhäälingu venekeelse telekanali ETV+ käivitaja ja juhina, hiljem on ta töötanud ajakirja Jana peatoimetajana. Darja Saar on olnud tegev ka Pimedate Ööde Filmifestivali raames Ida-Virumaal korraldatava kaasaegsetele vene filmidele keskenduva KinoFF programmijuhina.

Jätkusuutlikkuse valdkonnaga oli Saar seotud veelgi varem, kui arendas ja juhtis Eesti Energia poolt 2010. aastal ellu kutsutud rahvusvaheliselt tunnustatud noorte ettevõtlikkusideede konkurssi ja arenguprogrammi ENTRUM.

Darja Saare uus väljakutse Coca-Cola HBC Eesti ridades on tähelepanuväärsel määral seotud ka noorte ettevõtliku mõtteviisi ja ärialaste teadmiste arendamisega, sest osa tema tööst on rahvusvahelise suurfirma algatatud ettevõtlust ja ettevõtlikkust arendava noorteprogrammi Youth Empowered edendamine.

Darja Saar pälvis 2012. aastal Eesti Lastekaitse Liidu ja Õpilasesinduste Liidu Eesti Lapsesõbralikuma ühiskonnategelase tiitli, 2013. aastal Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni Noore naisettevõtja tiitli ning samal aastal Eesti Kaubandus-Tööstuskoja poolt 3. klassi aumärgi väljapaistva panuse eest noorte ettevõtlikkuse arendamisse.

Coca-Cola HBC on kasvule keskendunud mittealkohoolsete ja alkohoolsete jookide, kohvi ja mineraalvee müügiga tegelev ettevõte ning Coca-Cola Company strateegiline villimispartner. Ettevõte annab Eestis tööd enam kui 60 inimesele Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Saaremaal. Mullu novembris pälvis Coca-Cola HBC Eesti sotsiaalministeeriumi peresõbraliku tööandja hõbetaseme tunnusmärgi.

Coca-Cola HBC Poola ja Baltimaade regioon moodustab Coca-Cola HBC AG kontserni ühe äriüksuse. Koos partneritega teenindab Coca-Cola HBC üle maailma rohkem kui 600 miljonit klienti 28 riigis kolmel mandril.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt