23.08.2023

Coca-Cola Baltikumi uus kommunikatsioonijuht on Liis Lepik

Coca-Cola Baltikumi kommunikatsiooni hakkab juhtima Liis Lepik, kellel on turundus- ja kommunikatsioonivaldkonnas kogemust üle 10 aasta. Varasemalt töötas Lepik Coca-Cola Ida- ja Kesk-Euroopa sotsiaalmeediatiimide piirkonnajuhina. 

Liis Lepik. Foto: Erakogu

“Minu ülesandeks saab olema seista hea turundus- ja brändikommunikatsiooni ning ettevõtte korporatiivse maine eest Baltikumis. Ootan väga Baltikumi tiimiga taasliitumist ning kohalikke turundus- ja kommunikatsiooniprojekte, et neisse oma teadmiste ja oskustega panustada,” ütleb Lepik. Coca-Cola Baltikum vastutab karastusjookide ja mittealkohoolsete jookide valiku, turunduse ning müügi eest Eestis, Lätis ja Leedus.

Coca-Cola Baltikumi, Poola, Ungari, Tšehhi ja Slovakkia valitsussuhete ja jätkusuutlikkuse direktori Nele Normaku sõnul on Lepiku liitumine hindamatu väärtusega. “Tema ulatuslik taust hõlmab lisaks erakordsele oskusele viia läbi brändi- ja digikampaaniaid ning juhtida erinevaid meeskondi 17 Euroopa riigis,” ütleb ta.

Lepiku kogemuste pagasisse kuulub nii Southwestern Advantage, mis on müügi- ja juhtimisprogramm noortele, kui ka telekanal TV3 ning lisaks ka Coca-Cola, millest viimasega on ta seotud olnud alates aastast 2014. Oma karjääri jooksul on ta olnud erinevates rollides nii Baltikumis kui ka Euroopas laiemalt.

“Oma viimases Coca-Cola rollis olin Ida- ja Kesk-Euroopa piirkonnajuht sotsiaalmeediatiimidele. Minu juhitud tiim vastutas mõjuisikute koostööde ning kommunikatsiooni eest sotsiaalmeedias. Olime igapäevases kontaktis meie tarbijatega üle Euroopa ning tegelesime klienditoe ja kriisikommunikatsiooniga. Lisaks juhtisin erinevaid strateegilisi projekte,” selgitab Lepik.

Lepik tõdeb, et Coca-Cola on tänapäeval palju rohkem kui lihtsalt jook, keskendudes keskkonnasõbralikkusele ning tuleviku suunalisele mõtlemisele. “Need teemad on mulle kui ka kogu Coca-Cola ettevõttele väga olulised, töötame järgides neid põhimõtteid. Vastutustundlik ettevõtlus ning jätkusuutlikkus on kindlasti teemad, mis mind isiklikult kõnetavad ja siin töötades on mul võimalus väikeste sammude abil mõjutada väga suurt osa turust. Näiteks on meie järgmine suurem käega katsutav muutus tulemas juba sügisel, mil plastikpudeli korgid hakkavad pudeli küljes olema, andes seega tervikuna olulise mõju meie keskkonda.”

Baltikumi varasem kommunikatsioonijuht Mariliis Sepper jätkab Coca-Cola ettevõttes, liikudes edasi Baltikumi valitsussuhete juhiks.

Toimetas: Anett Veske, Meta Advisory Group

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt