24.01.2024

Kunstiline juht Bruno Palmik vahetab töökohta: Sweepil on vägevad plaanid ja ootan uut etappi põnevusega

Pikalt Optimist Creative’s töötanud kunstiline juht Bruno Palmik asub veebruarist tööle agentuuris Sweep.

Bruno Palmik asub tööle Sweepi. Foto: Erakogu

“Pärast 13 põnevat ja harivat aastat Optimist Creative’is otsustasin oma oskustepagasile värskust lisada ja otsida uusi väljakutseid Sweepist,” kommenteeris Palmik TULI-le. “Aga täiesti uus olukord see ei ole – Sweepis ootavad mind juba tuttavad kolleegid, kellega on hea klikk ja kellega koos oleme varasemalt suuri asju korda saatnud. Sweepil on reklaamimaailmas vägevad plaanid ja seda enam ootan uut karjäärietappi põnevusega.”

Sweepi tegevjuht Sandra Ollik lausus, et nad lähtuvad tiimiliikmete valimisel põhimõttest parimatest parimad ning seda Bruno vaieldamatult on. Tema sõnul on tegu silmapaistva disaineriga. 

“Lisaks haakuvad meie mõtteviisid ja nägemused sellest, milline üks edukas loovagentuur olema peab ning kuidas muutusterohkel ajal kliendiga koos kasvada,” ütles ta. “Tahame Sweepi kokku tuua inimesed, kes viivad üksteist edasi ja toovad alati midagi lauda ning Bruno liitumine just seda tähendab.

Kuna meil on Brunoga mitmeid edukaid koostöökogemusi ka varasemast ajast, olen kindel, et tema liitumine Sweepiga aitab meil oma ambitsioonikate plaanide elluviimisele uue käigu sisse lülitada.  Oleme viimase aasta jooksul korralikult kasvanud ja edukalt rahvusvahelisele turule astunud – Bruno toodav lisaväärtus disainitiimi aitab kindlasti kaasa nende edulugude edasisele võimendamisele.”

Autor: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt