23.01.2023

Enam pole palju aega jäänud! Baltikumi suurim PR-konkurss Mi:t&Links ootab töid 8. veebruarini

Tööde esitamine konkursile Mi:t&Links Baltic Communication Awards 2023 kestab 8. veebruarini ning oodatud on ka Eesti PR-agentuuride parimad palad.

Eelmisel aastal osales konkursil seitse Eesti agentuuri ning eestlaste saagiks jäi Daltoni võidetud kaks auhinda: esimene koht rahvusvahelise kommunikatsiooni kategoorias ja teine koht sponsorkommunikatsioonis. Mõlemad autasud tõi traielisõitja Keity Meieri tornmajade hüppe projekt.

Tänavuse aasta konkursiga soovitakse näidata, et kommunikatsiooni professionaalid suudavad kommunikatsiooniprotsesse juhtida ning projekte ellu viia ka siis, kui ühiskond on polariseerunud. 

Loe võistluse kohta lähemalt

“Kutsume tööde esitajad kommunikatsiooniduellile,” ütleb ürituse korraldaja Antra Bork-Ržečicka. “Me töötame valdkonnas, kus vastandlikud arvamused ja tugevad veendumused põrkavad kokku. Kohaliku kogukonna soovid või uue tehase ehitamine, kunstlik ilu või loomulik vananemine, soodsam toit või mahepõllundus – näiteid võiks tuua lõputult. See on suur vaatenurkade kokkupõrge, kus kommunikatsiooni ülesanne on aidata ettevõtetel täita oma ärieesmärke professionaalselt, vastutustundlikult ja eetiliselt.”

Töid saavad esitada ettevõtted, agentuurid, riigiasutused, MTÜd ja spetsialistid Eestist, Lätist, Leedust ja teistest Euroopa riikidest. Kategooriaid on 20, neist kolm täitsa uut: “Visual Communication”, “Influencer/Opinion Leader Campaigns” ja “Ukraine Support Campaigns”.

Kui üritusele saadetakse Eesti agentuuridest vähemalt 20 tööd, antakse üritusel välja ka tiitel “Eesti aasta agentuur”. Töid saab esitada 8. veebruarini, võitjad selguvad 10. märtsil Riias toimuval galal. 

Mi:t&Links on Baltikumi juhtiv PR-konkurss, mis selle nime all toimub üheksandat korda, kuid võistlus ise sai alguse juba 2005. aastal.

Esita töö

Toimetas: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt