15.09.2021

Art Directors Club of Europe kutsub konkursile!

Art Directors Club of Europe ootab osalema ADCE Awards 2021 konkursile. 

Kõik, kes soovivad oma töid Euroopa tippude heitluses proovile panna, saavad avaldusi esitada SIIN. Oluline on märkida, et Kuldmuna galal kuldse autasu võitnute jaoks on osalemine tasuta. Hõbedased, pronksised ja shortlist’i pääsenud tööd saavad osa võtta sümboolse summa eest: täpsema info leiab SIIT.

Avaldusi saab esitada kuni 29. oktoobrini, žürii hindab töid vahemikus 19.-24. november. Tänavu antakse välja ka üks uus auhind: Green Star, mille raames hinnatakse töid, mis toovad esile jätkusuutlikkust ja võitlust kliima muutumise vastu.

ADCE toob oma missioonidena välja inspireerimise, harimise ja ühendamise. Spordimaailmast paralleeli tuues nimetatakse end Euroopa reklaami- ja disainivaldkonna meistrite liigaks (Champions League of creativity). Kohaliku tasandi konkurssidel säranud tööd pannakse ADCE Awards’il piltlikult öeldes joonele ning töid hinnatakse kuues kategoorias:

  • Film ja audio
  • Print- ja välireklaam
  • Interaktiivne ja mobiilne meedia
  • Disain
  • Brändikogemus
  • Integreerimine ja innovatsioon

The Art Directors Club of Europe on MTÜ, kuhu kuuluvad 22 Euroopa riigi graafilise disaini ja reklaami erialaliidud ning -ühendused, kokku umbes 5000 inimest. ADCE president on sakslane Alexander Schill. Eestis kuulub juhatusse Janno Siimar Velvetist.

Loe, kuidas Piia Põldmaa ja Janno Siimar arutlevad Art Directors Club Europe 2020 konkursi tulemuste üle.

Kaarel Täll, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt