07.02.2022

Sõnumiagentuuriga Akkadian liitus Kristi Sobak

Akkadiani meeskonnaga liitus Kristi Sobak, kes hakkab arendama koolituste suunda. Kristi leivanumbriks on keeruliste teemade lahtimurdmine ja sõnumite selgelt ning efektiivselt inimesteni toimetamine.

Kristi Sobak

Neid oskusi on Kristi Sobak lihvinud nii ajakirjanduse kui ka kommunikatsiooni vallas. Ta on töötanud pikalt Eesti Rahvusringhäälingus raadiouudiste toimetuses ning telesaate Terevisioon” toimetajana. Kristi on olnud ametis ka Riigikogu Kantselei pressinõunikuna ning juhtis möödunud aastal kohalike valimiste kommunikatsiooni riigi valimisteenistuses. 

„Usun, et minu kogemused ja teadmised on Akkadianile hea täiendus. Omakorda loodan end täiendada ja proovile panna Akkadiani võimeka ja kogenud tiimi toel. Mind inspireerivad missiooniteadlikud visiooniga inimesed ja asutused ning tean, et just selliste klientidega saan Akkadianis tegeleda,” ütles Sobak.

Vabatahtlikuna on Sobak panustanud oma aega ja võimeid Arvamusfestivalil ja Triigi Filharmoonia heategevuslike vaimse tervisega tegelevate näituste heaks. Samuti on ta aidanud korraldada esimest Maailmakoristuspäeva. Muuhulgas on Kristi ajakirjanduslabori Levila populaarse taskuhäälingusarja „Ikooni loomine” toimetaja.

„Kristi taust ajakirjanduses ja avalikus sektoris on tugev trump. Tema supervõime on sõnum mõjuma panna ning võluda lohisevast jutust või tekstist välja tabava fookusega selge lugu,” märkis Akkadiani asutaja Kadri Lainas. Ta lisas, et Kristi hakkab vedama agentuuri koolitustegevuste suunda, mille eesmärk on toetada klientide selge sõnumi loomist ja strateegilise kommunikatsiooni pädevusi. 

Akkadiani seniste koolitusklientide hulka on kuulunud teiste seas e-residentsus, Sotsiaalkindlustusamet, Eesti Töötukassa, Eesti Haigekassa, Riigi Kinnisvara AS, Põllumajandus- ja Toiduamet, Haridus- ja Noorteamet, Eesti Energia, Tartu Ülikool, EASi Turismiarenduskeskus, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit, Eesti Väitlusselts, Eesti Advokatuur, Viru Keskus.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt