12.07.2022

Akkadiani koolituste ärisuunda asub arendama Helina Loor

Akkadiani koolitusuuna äriarendust asub juhtima Helina Loor, kellel on pikaajaline koolitusettevõtte ülesehitamise ja andragoogika valdkonna kogemus. 

Helina Loor. Foto: Lilian Merila

“Erinevate kommunikatsiooni- ja juhtimiskoolituste läbiviimine on alati olnud orgaaniline osa Akkadiani teenuste paketist,” ütles Akkadiani partner Eneli Mikko. “Helina tugev koolitusettevõtte ülesehitamise ja juhtimise kogemus võimaldab meil oma strateegilise kommunikatsiooni ja muutuste juhtimise teadmised edukalt õpiampsudeks disainida ning meie klientide keerulisi probleeme veelgi paremini lahendada aidata.”

Helina Loori sõnul on tal hea meel rakendada enda kompetentsi just Akkadiani koolitussuuna arendamiseks. “Mind kõnetavad Akkadiani eetiline ärimudel ja südamega tööd tegevad inimesed. Usun siiralt, et iga 21. sajandi tööealise inimese üks võtmetähtsusega oskuseid on just suurepärane sõnumite koostamise ja nende edasiandmise võimekus. Kui suudame nende oskuste arendamisele Akkadiani tiimiga kaasa aidata, siis see muudab päeva rõõmsaks ja töö tähenduslikuks,” ütles ta.

Helina Looril on enam kui 15-aastane kogemus koolitusvaldkonnas – ta on loonud ja juhtinud koolitus- ja konsultatsiooniettevõtet SpeakSmart, töötanud Sotsiaalkindlustusameti ohvriabi koolituspartnerina, olnud personalijuht Teatris NO99 ning nõustab jätkuvalt Õpidisaini partnerina e-õppe teemades mitmeid Eesti organisatsioone. Lisaks panustab ta Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liidu juhatuses ning on Tallinna Ülikooli andragoogika õppetooli külalislektor.

Sel kevadel tegeles Helina Sotsiaalkindlustusameti kriisistaabis Ukraina inimestele suunatud psühhosotsiaalse kriisiabi valdkonnaga, kus tema vastutusel oli suurearvulise kriisiabi osutajate meeskonna kiire ja efektiivne väljaõppe organiseerimine. 

Helina on olnud seotud ka mitmete rahvusvaheliste projektidega, näiteks kuulunud NO99 Põhuteatri korraldustiimi, 2010. aastal Tallinnas toimunud Euroopa Filmiauhindade peakorraldajate meeskonda ning olnud Euroopa väitlusmeistrivõistluste pea- ja kaaskorraldaja 2008. ja 2017. aastal. Viimaste üritustega seob teda üle 20-aastane armastus argumenteeritud suhtlemiskultuuri ja väitluse vastu Eesti Väitlusseltsi liikmena. 

Akkadiani seniste koolitusklientide hulka on kuulunud teiste seas e-residentsus, Eesti Töötukassa, Eesti Haigekassa, Riigi Kinnisvara AS, Põllumajandus- ja Toiduamet, Haridus- ja Noorteamet, Eesti Energia, Tartu Ülikool, EASi Turismiarenduskeskus, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit, Viru Keskus jt.

Akkadian on keeruliste ülesannete lahendamisele pühendunud kommunikatsioonifirma, mida juhivad Kadri Lainas ja Eneli Mikko.

Toimetas Kaarel Täll

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt