02.12.2021

Sõnumiagentuuriga Akkadian liitus Gea Otsa

Novembris liitus sõnumiagentuuriga Akkadian konsultant Gea Otsa, kes tegeleb eeskätt strateegilist nõustamist vajavate projektidega.

Foto autor: Lilian Merila

Gea Otsal on 15-aastane kogemus kommunikatsioonivaldkonnas – ta on juhtinud Eesti Tööandjate Keskliidu, Tervise Arengu Instituudi ning Maksu- ja Tolliameti avalikke suhteid ning nõustanud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis ettevõtluse, infoühiskonna ja siseturu valdkonnas. Möödunud kevadel ja suvel osales Otsa Sotsiaalministeeriumis COVID-19 vaktsineerimise töörühmas, kus juhtis operatiivset kommunikatsiooni.

Varasemalt on Gea Otsal ka kümneaastane majandusajakirjaniku kogemus Eesti Ekspressist ja Äripäevast.

Rakendan oma mitmekülgsed kogemused hea meelega Akkadiani klientide heaks – mind võlub eeskätt võimalus tegeleda kommunikatsioonialaste väljakutsetega, mille lahendamise käigus ka ise õppida ja kasvada. Akkadiani fookus ja julgus valida keerulisi ülesandeid ning nõnda teistest agentuuridest eristuda avaldab muljet,ütles Otsa.
Gea on vaieldamatult Eesti üks tippeksperte kommunikatsiooni alal, kellel on tugevad sisuteadmised Eesti majanduse, ettevõtluse, maksunduse ja tervishoiu teemadel,“ sõnas Akkadiani asutaja Kadri Lainas.

Akkadian on keeruliste ülesannete lahendamisele pühendunud kommunikatsioonifirma, mida juhivad Kadri Lainas ja Eneli Mikko.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt