14.03.2022

Aeg on käes: algas tööde esitamine Kuldmuna 2022 konkursile

Järjekorras 24. Kuldmuna konkurss läheb käima juba täna: alates 14. märtsist saab oma töid esitada TULI platvormil defol.io. 

Loov is in the air! Defol.io on tööde esitamiseks avatud järgmiseks 4+1 nädalaks. Pöörame tähelepanu asjaolule, et sel nädalal saab tööde eest tasuda üksnes arvega. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast. Meeldetuletuseks, et tööde esitamise platvorm kuulub nüüd TULI-le ja vastutavasse tiimi kuuluvad arendaja Aigar Lusti ning defol.io tehniline tugi ().

 • Terje Saar – Kuldmuna projektijuht, aitab kõikide sisuliste küsimustega ()
 • Anniken Haldna – üldkontakt, kui te pole päris kindlad, kuhu murega pöörduda ()

FAQ konkursi ja defol.io-s tööde esitamise kohta on samuti olemas. Loodetavasti aitab see nendel, kes esimest korda platvormi kasutavad, paremini keskkonnas navigeerida. Aitäh, et olete TULIga ja head kuldmunemist!

kuldmuna tabelid 5

Kuldmuna 2022 ajakava:

 • Tööde esmailmumise vahemik: 5. aprill 2021 – 13. märts 2022
 • Tööde vastuvõtt: 14. märts – 10. aprill 2022
 • Hilinejate vastuvõtt: 11. aprill – 18. aprill 2022
 • Žüriide kogunemine: 4. – 5. mai
 • Festivali auhindamine Põhjala tehases: 13. mai 2022

Pidu Põhjala tehases

„Kuldmuna juubeli eelaastal liigume konkursiga vaikselt varasema kevade poole. Kunagi ei ole liiga vara hakata oma töid vormistama, et kiirest tempost hoolimata jõuaks ikka töö teele saata. Ka sel korral on konkurss täienenud, oleme arvesse võtnud väärtuslikku tagasisidet žüriidelt ja osalistelt, et Kuldmuna veel paremaks muuta,“ ütles TULI tegevjuht Anniken Haldna.

Ta jätkas: „Sel aastal ootame osalema kõiki suuremaid ja väiksemaid agentuure, vabakutselisi ning in-house tiime nii avalikust sektorist kui ka erasektorist. Ja muidugi on kogu valdkonna inimesed oodatud peole. Eelmisel suvel kostitas meid südasuvine 1. juuli Põhjala õues, sel aastal pidutseme samas meeleolus, kuid seekord angaarides.“

Loov is in the air!

Kuldmuna teema konkursi võitis seekord agentuur Tank, kes viis kokku värskuse, ideed, armastuse, linnud, munad ja looduse. Nii sündiski „Loov is in the air“!

Kuldmuna kontseptsiooni loovtiim:

 • Loovjuht: Villem Valme
 • Copywriter: Marko „Mörö“ Matvei
 • Kunstiline juht: Kaarel Vahtramäe
 • Projektijuht: Dolores Rang

„Sel aastal leidsime Kuldmuna loovidee läbi konkursi, kus osales 12 tõeliselt lahedalt loovat Kuldmuna teema ideed,“ kommenteeris Anniken. „Mõte valida Kuldmuna teema just konkursi teel tuli tänu Alvar Lonksile, kes eelmisel aastal spontaanselt Kuldmuna peale mõtles ja oma idee messengeris mulle saatis. See sütitas omakorda mõttelõnga, et mis siis, kui ka teistel andekatel loovatel on tahet ja energiat Kuldmuna korraldusse panustada. Ja õnneks oli!“

Ta jätkas: „Meile saadetud ideed inspireerivad meid julgemalt selliseid konkursse korraldama. Konkurss ise oli tasavägine ning žüriil (TULI juhatuse liikmed Martin Rauam, Patrik Kupenko, Ivo Kallasmaa, Eha Talvist-Reinsalu, Olga Peresild, Katriin Hunt ja Helen Roonet ning TULI tegevtiim Anniken Haldna, Kaarel Täll ja Alice Veedla) tekkis pikk arutelu, mille tulemusel võitis loovust, kergust ja armastust täis idee.“

Kaarel Täll, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt