Kõik uudised

Uus produktsioonifirma: Nitro

Paar nädalat tagasi loodi Eestis uus videoproduktsioonitiim, mis kannab nime Nitro krew. Nitro on iseseisev bränd, mis kuulub samasse ettevõttesse Havas Creative'iga.

Fotol (vasakult): Martin Haljaste, Laura Reimann, Siim Sups, Ingvar Meen, Janar Saaron ja Felix Alexander Paula Antonio

Kuigi bränd on uus, siis tegijatel kogemusi jagub, sest tiim on välja kasvanud Havasi (endine Idea) meeskonnast ja tegutsenud viis aastat. Nitro produtsendid Laura Reimann ja Siim Sups toovad teemasse selgust.  

Mis on videomaailmas kuum teema, millest kõik räägivad ning millega võiksid ettevõtete turundustiimid kursis olla? 

Aastaid on hoitud kontrasti teleklipi ja muude videote vahel hästi suurena, väites, et teles peab klipp olema eriti kvaliteetne ja seetõttu on seda ka kallim toota. Reaalsus on, et praeguseks on need maailmad teineteisele lähemal kui kunagi varem. Videod, mis on toodetud internetti, on tegelikult isegi olulisemad kui teleklipid. Kuna veebiklippe on võimalik näidata brändi omakanalites, levitada globaalselt ning veebi jääb klipp igaveseks (vs tele loetud eetriaeg), siis näeb sellist klippi kokkuvõttes laiem ja suurem sihtgrupp. Ka kvaliteet online’is järjest kasvab, sest klippide vaatamiseks kasutatav tehnika on juba niivõrd tasemel. Nii et soovitame turundajatel ajaga kaasas käimiseks oma prioriteedid üle vaadata. 

Vaata Nitro tehtud Havasi värsket promoklippi, mis filmitud online’i jaoks nii kvaliteetselt, et seda saaks näidata ka teles: 

Miks Nitro? 

Meie jaoks sümboliseerib Nitro kiirust: kiiret reageerimist ja kiirete lahenduste pakkumist. Lisaks plahvatusohtlikkust ja jõudu. Me oleme abivahend olemasoleva boostimiseks. Nii sobitume hästi kaasaegsesse maailma, kus tahes-tahtmata on kiire eluviis ja kiire tarbimine saanud reegliks.  

Kes tiimi kuuluvad? 

In-house töötavad produtsendid Laura Reimann ja Siim Sups, stsenarist/loovjuht Janar Saaron, animaator Felix Alexander Paula Antonio ja disainer/animaator Ingvar Meen.  

Meie tiimil on televisioonis töötamise, saadete tegemise, filmistsenaariumite kirjutamise, turunduse jm kogemused, mis kõik kokku moodustavad suurepärase üksteist täiendava kompoti. Lisaks on meil laiendatud meeskond ja palju häid kontakte, kellega suuremate projektide puhul koostööd teeme.  

Vaata Nitro showreeli: 

Millega kliente aidata saate? 

Loovlahendused ja stsenaariumid. Mainevideod, telereklaamid, promoklipid, 2D ja 3D animatsioonid, fotosessioonid. Ürituste korraldamine ja nende jäädvustamine.  

Vaata ürituse ja selle videole jäädvustamise stiilinäidet: 

Vaata ka: nitro.ee 

Silja Oja, Turundajate Liit

Liitu uudiskirjaga