Kõik uudised

Royal Experience sai Omniva postkastitalgute korraldamise eest Baltic-Nordic Event Awards 2019 Grand prix

Eelmisel nädalal toimus Tallinnas Baltic For Events konverents, millele järgnes rahvusvahelise üritusturunduskonkursi Baltic-Nordic Event Awards võitjate pidulik auhinnatseremoonia. Kokku tuli Eestisse 4 auhinda, edukaimad Eesti üritusturundusagentuurid olid Royal Experience, Orangetime, Vool ja Milestone.  Konkursil osales ligi 130 üritusturundusvaldkonna tööd Kesk-Euroopast Põhjamaadeni.

Fotol: Eesti üritusturundajad Baltic-Nordic Event Awards galal

„Omniva postkastitalgud on Läänemere riikide aasta sündmus! Rahvusvaheline Grand Prix! Konkureerida selliste hiiglastega nagu näiteks BMW kontseptauto lennutamine ümber maailma ja võita... Täiesti uskumatu. Küllap tõi edu eristumine teistest ning koostöö - kogukonna, ettevõtte, töötajate, riigi (ikkagi EV100) ja partnerite ühine panus. Eesti kihelkonnatriipude ilust rääkimata. Aitäh agentuurile Royal Experience, kes Postkastitalgud sellele konkursile viis ning talgute ellukutsumisel hindamatuks abiks oli,“ rõõmustas Omniva kommunikatsioonijuht Kaja Sepp.  

Vaata Omniva postitalgute videot! 

„Peavõit ja väikese eelarvega kategooria võit sellisel suurel võistlusel, kus osales 70 agentuuri kokku 130 tööga, tuli ootamatult ning on suur tunnustus. See näitab, et tööd, mida me teeme, on hinnatud ja olulised ka suuremas pildis,“ ütles Royal Experience loovjuht Lehari Kaustel. „Oleme tänulikud tunnustuse eest. Žürii, kes projekte hindas, koosnes oma ala tippudest. Hindamisprotsessi nägemine andis suure kogemuse ja huvitava pildi sellest, missuguseid projekte Euroopas tehakse.“ 

Konkursitööde lõpphindamine toimus live’is, kus 20 žüriiliiget langetas oma otsuse kohapeal. Žüriisse kuulusid mitmete globaalsete ettevõtete turundus- ja üritusturunduseksperdid, esindatud olid näiteks Volvo, Ericsson, Mastercard ja Finnair. 

Eestisse tuli lisaks Grand prix’le ka kolm kategooriavõitu:  

Parim väikese eelarvega üritus:
Omniva postitalgud
Agentruur: Royal Experience
Klient: Omniva 

Parim konverents:
Coca-Cola All-Hands Meeting
Agentuurid: Orangetime ja Vool Events
Klient: Coca-Cola 

Parim gala:
Meaningful Magic
Agentuur: Milestone Events
Klient: Coingaming Group


Tutvu kõigi võidutöödega: www.balticeventawards.com/winners2019

Silja Oja, Turundajate Liit
Liitu uudiskirjaga