TULImusta konkurssi tutvustav veebinar

04. oktoober 2022

Tulemuskonkurss TULImust toimub tänavu esimest korda ning seal valitakse välja kõige paremate tulemustega tööd. Vastupidiselt Kuldmunale, kus fookuses on loovus, keskendub TULImust andmetele, tulemustele ja efektiivsusele. Konkursile on oodatud kõik – nii klientide ja brändide esindajad kui ka meedia-, digi-, PR- ja loovagentuurid. 

Konkursist räägitakse lähemalt 4. oktoobril kell 15.00-16.30 Zoom keskkonnas toimuval veebinaril. Registreerimise link saadetakse teile meilile ja oodatud on osalema kõik!

  • Võistluse algatajad, SEB Panga Balti brändi- ja jätkusuutlikkuse juht Eha Talvist-Reinsalu ning MediaComi juht Olga Peresild tutvustavad konkurssi ning selle kategooriad ja osalustingimusi.
  • Praktilisi digiturundusteadmisi jagab veebinaril Adformi Baltimaade müügidirektor Matis Metsala. Tema ettekanne puudutab programmaatilisi reklaame ning andmete kasutamist digiturunduses. Saab teadmisi ja  rohkelt inspiratsiooni, et konkursi jaoks sobivaimad tööd valida ja järgmiseks aastaks eriti tulemuslikud tööd välja nuputada. 

 

Ootame osalema!

04. oktoober 2022
Zoom