TULI x Smaily veebinar: Kuidas disainida töötav uudiskiri?

22. september 2021

Uudiskirju lendab postkasti igast suunast. Seekordsel veebinaril uurime, kuidas peaks välja nägema üks õige uudiskiri, mis täidaks saatja eesmärke. Veebinar TULI liikmetele toimub 22. septembril kell 15.00 Zoom keskkonnas.

Teemad, mis veebinarid kaetud saavad:

  • Tehnilised aspektid – fondid, pildid, mobiilne vaade vs desktop, videod ja vormid uudiskirjas
  • Kuldreeglid – CTA, tekstide ja piltide osakaal, värvid
  • HTML – veeb vs email
  • Millistest elementidest koosneb täiuslik uudiskiri

Esinevad:

xo 2842 2
Erkki Markus on Eesti juhtiva e-mailiturunduse platvormi Smaily asutaja ja eestvedaja. 2006. aastal Smaily’t luues oli Erkki missiooniks muuta meiliturundus kättesaadavaks kõigile, olenemata ettevõtte suurusest ja eelarvest. Platvormi arendamisel on prioriteediks olnud lihtsa ja kasutajasõbraliku süsteemi loomine, et meiliturundus klientide jaoks nauditavaks ja tulemuslikuks protsessiks muuta. Lisaks Eestile on Smaily Erkki juhtimisel saanud tuntud ja hinnatud nimeks kogu Baltikumis ja Skandinaavias.

 

 

 

xo 3006 2
Tanel Ranna CV-d kaunistab pikk ja edukas karjäär turundusmaastikul. Aastal 2011 liitis Tanel oma turundusteadmised ja -kogemused Smaily tiimiga. Sellest ajast on ta edukalt Smaily müügi- ja turundustiime tüürinud ning taganud ka ettevõtte klientide turundusstrateegiate tulemuslikkuse. Tanel teab kõiki meiliturunduse suuremaid ja väikemaid saladusi ning jagab kasulikke nippe ja ideid ka erinevatel koolitustel ja webinaridel.

 

 

 

Loe kokkuvõtet TULI eelmisest Smaily seminarist.

TULI veebinar: "Mis toimub meiliturundusega?!

22. september 2021
15.00-16.00, Zoom