Strategic communication in conditions of uncertainty: successful cases of Ukraine

19. oktoober 2022

Sellel erakordsel sündmusel avab töötegemise tagamaid Ukraina üks juhtivamaid PR agentuure Newsfront Communications. Osalema ning toetust näitama kutsume üles kõiki TULI liikmeid. Pane end kirja ning saa võimalus esinejaga 1:1le kohtuda.

Veebinarist

 

Kuidas sõja ajal PR-agentuuris töötada ning kommunikatsiooni luua? Isiklikku kogemust ning suuremat pilti jagab Viktoria Tšernova. Tema ingliskeelne esitlus keskendub Ukraina PR-turu trendidele ning strateegilisele kriisiaja kommunikatsioonile.

 

PS. Kaks esimest ettevõtet, kes veebinaril Viktoriale küsimuse esitavad, saavad privaatse tunniajalise konsultatsiooni, kus Viktoria avab veelgi keerulise aja tagamaid.

 

Newsfront Communications

 

Newsfront Communications on täisteenust pakkuv Ukraina PR-agentuur, mille tugevaimaks küljeks on mainekujundus, mis aitab klientidel ettevõtteid arendada. Newsfront Communications aitab ärisihte täita nii kohalikel kui ka välismaistel firmadel.

Esineja

Viktoria Tšernova on Ukraina suhtekorraldaja, kel on kokku rohkem kui kuueaastane kogemus avalikus ja erasektoris. Praegu juhib ta ligi 30 töötajaga agentuuri ning tema vastutusaladeks on uute klientide leidmine, nende pardale toomine ning strateegiline nõustamine. Viktorial on suur kogemus IT-ettevõtete tööandjabrändingute loomisel, ta on töötanud kohalike ja välismaiste ettevõtetega ning idufirmadega.

TULI liikmetele

19. oktoober 2022
Zoom