Toote ja teenuse jätkusuutlikkus läbi disainmõtlemise

04. oktoober 2023

Tiheda konkurentsiga ärimaastikul on disainist saanud kriitilise tähtsusega tegur toodete ja kogemuste loomisel, mis köidavad kliente ja toovad edu. Samas aga kõigil ettevõtetel ja meeskondadel pole aga luksust palgata pühendunud disainereid.

See veebiseminar täidab selle lünga, andes võimaluse kasutada praktilisi disain põhimõtteid oma projektis ja toodetel. Veebiseminari eesmärk on varustada ettevõtteid, vabakutselisi ja pühendunud mittedisainerite meeskondi disaini oluliste praktiliste põhimõtetega. Olenemata sellest, kas oled idufirma, väikeettevõte või mittedisainiettevõte, see üritus aitab avada disaini jõu.
  • Millal? 4.10.2023 kell 15:00 Zoomis

Esinejad:

  • Nils Kajander. Nils on multidistsiplinaarne loov mõtleja, kellel on üle 20-aastane kogemus turunduskommunikatsiooni, brändingu, disaini ja digivaldkonnas.
  • Markko Karu. Markko on mitmekülgne disainer, kes 25 aasta jooksul on konsulteerinud üle 200 organisatsiooni väärtuspakkumise, tootestamise ja brändingu valdkonnas.
  • Kaili Kallas. Kaili on Brand Manuali teenusedisainer, kellel on üle 10 aasta kogemust avaliku ja erasektori teenuste arendamisel.