Tallinn Music Week

10. mai 2023 - 14. mai 2023

Rahvusvaheline muusika- ja linnafestival Tallinn Music Week (TMW) täidab Eesti pealinna muusika, kunsti ja homsete mõtetega 10.–14. mail. TMW esitleb nii Eesti kui ka välisriikide uut tähelepanuväärset muusikat ning võtab luubi alla aktuaalseimad muusika- ja kultuuripoliitilised küsimused.

Tallinn Music Week toimub 10.–14. mail. Foto: Taavi Muide
Valdavalt Telliskivi Loomelinnakusse ja vanalinna koonduv muusikaprogramm esitleb lisaks Eesti artistide paremikule uusi tõusvaid rahvusvahelisi nimesid.
Nordic Hotel Forumis toimuva TMW konverentsi teemade ring ulatub muusikatööstuse praktilistest küsimustest valdkonnaüleste tulevikukäsitlusteni.

Tänavune konverents keskendub kolmele teemaliinile:

  • koosloome;
  • kohalikud ja ülemaailmsed ühenduslülid;
  • jätkusuutlik tulevik.

Konverentsil esinevad teiste seas Grammy võitjast produtsent ja arranžeerija Jason Miles, Radioheadi kitarrist Ed O’Brien, Rootsi digitaalse innovatsiooni keskuse direktor Johan Magnusson, Ukraina Atlas Festivali juht Vlad Yaremchuk, Manchesteri mõjukaima kultuuritegija auhinna laureaat Ruth Daniel ning Laibachi ideoloog Ivan Novak.

Festivali tasuta linnaprogramm viib päevastele tasuta avastusretkedele kunsti-, disaini- ja toidumaailma.

TMW 2023 passid on müügil TMW veebipoes. TMW 2023 PRO passid hinnaga 175 eurot (TMW nädalal 200 eurot), mis võimaldavad osalust nii konverentsil kui ka muusikafestivalil ja DIgiPRO platvormil, on müügil TMW veebipoes. Müügil on ka muusikaüritustele pääsu tagavad festivalipassid ja konverentsil digiosalust võimaldavad DigiPRO passid. 

TMW23TULI annab 10% soodustust nii PRO kui ka festivalipassidele otse TMW poest: shop.tmw.ee