Stardib TULIUUS töögrupp: eksport

01. oktoober 2020

1. oktoobri hommikul stardib TULI-uus töögrupp, mille fookuseks on eksport. Kogemusi jagavad Eesti Puitmajaliidu tegevjuht Lauri Kivil, Ampler Bikes müügi- ja turundusjuht Ott Ilves, disainiagentuuri Velvet tegevjuht Pärtel Vurma ning loovagnentuuri Optimist Creative tegevjuht Magnus Lužkov. Magnus, kes on uue töörühma vedur, viib läbi ka workshopi, et ekspordi alamteemad täpsemaks mõtestada ja luua vajalikud tiimid.

Kohtumine toimub Tartu mnt 80a (sissepääs bussijaama poolt või Masina tänavalt – maja asub sisehoovis).

Miks eksport siis nii oluline on? Ühelt poolt kindlasti sellepärast, et edendada koos Eesti majandust ja muuta ettevõtete elujärge õitsvamaks. Teisalt aga selleks, et meil kõigil, kes me siin igapäevaselt brändide loomise ja ehitamisega tegeleme, oleks olemas erialane perspektiiv. Me oleme saanud maitsta alles väga väikest osa selle ameti valudest ja võludest. Maailma mastaabis oleme me kamp nobody-sid, millest tulenevalt sai valitud ka sümbolistlik toimumispaik – Töötukassa uus karjäärinõustamiskeskus asukohaga Tartu mnt 80a.

Hakkame otsima vastuseid küsimustele, mida me ühiselt teha saaksime. Kuulame positiivseid ja negatiivseid lugusid sellest, mida on juba tehtud. Uurime, millist rahalist toetust me oma tegevusele saaksime.

Stardib TULIUUS töögrupp: eksport

Osaleda saavad üksnes TULI liikmed
01. oktoober 2020
9:00-11:00, Tartu mnt 80a, maja asub sisehoovis.