Meistriklass „Strateegiline jätkusuutlikkus ja äritegevuse ringmajandusele ümberkujundamine teenuse ja strateegilise disaini abil“

18. mai 2023 - 19. mai 2023

Täienda oma strateegilise- ja teenusedisaini alaseid teadmisi ja oskusi, et aidata organisatsioonidel muutuda kestlikumaks, rakendades disaini ning olla eesrinnas kestlike teenuste loomisel ja ringmajanduse elluviimisel. Kahepäevane meistriklass toimub 18. ja 19. mail ning seda viib läbi Leyla Acaroglu, Phd.

Meistriklassi eesmärk on anda disaineritele ja ettevõtjatele teadmised, oskused ja strateegilised tööriistad süsteemmõtlemiseks (system thinking), jätkusuutlike teenuste arendamiseks ja ringmajanduse strateegiate jõustamiseks.

Meistriklass on väga interaktiivne ja kohandatud osalejate vajadustele, lähtudes nende tegevusvaldkonnast. Osalejad töötavad koolitaja antud reaalsete, osalejate tegevusvaldkondadega seotud juhtumitega või võivad programmi tulla oma projektidega, et õpitavaid tööriistu päriselu olukordades rakendada.

  • Millal? 18. – 19. mai, mõlemal päeval 9:30 – 16:30
  • Kus? Eesti Disainikeskuse kontoris (Telliskivi 60a/7, II korrus, Tallinn)
  • Kellele? Disainerid (eelkõige strateegiline disain, teenusedisain, digidisain), ettevõtete juhid, innovatsioonijuhid, toote- ja teenustejuhid, arendusjuhid
Registreeri siin