Kuidas turundada venekeelsele sihtrühmale Eestis?

12. mai 2020

Kutsume TULI liikmeid osalema webinaril “Kuidas turundada venekeelsele sihtrühmale Eestis?”. Tasuta webinar toimub Zoomi vahendusel 12. mail kell 15.00–16.30. Webinaril esinevad vene turunduse eksperdid Kriit Reklaamiagentuurist jagavad oma teadmisi ja kogemusi, kuidas jõuda turundustegevustega vene rahvusest kliendini.

Webinari teemad:

  • Kuidas koostada turundusmaterjale, mis vene sihtgrupile hinge läheks ja neid ostma paneks?
  • Kuidas erineb eestivenelase tarbijakäitumine, elustiil ja mõttemaailm eestlase omast?
  • Milliseid meediakanaleid vene sihtrühmale reklaami tegemiseks kasutada?

Esinejad:

Kriit Reklaamiagentuuri arendusjuht Sergei Semjonov alustas turundusega aastal 2002. Tegeleb strateegilise planeerimise ja suuremahuliste projektide elluviimisega. Oli Tallinn 2011 Kultuuripealinna meeskonnas ning vastutas venekeelse kommunikatsiooni eest. Omab palju teadmisi vene elanikkonnast ning räägib webinaril eestlaste ja venelaste erinevustest ning nippidest, mida tuleks reklaamis kasutada, et vene inimesteni Eestis jõuda.

Kriit Reklaamiagentuuri projektijuht Konstantin Burõi tegutseb turunduses üle 8 aasta. On töötanud selliste klientidega nagu BLRT Grupp, ELKE Auto, Narva linnavalitsus, Lexus jne. On konsulteerinud peaministrer Jüri Ratase nõunikku vene turunduse osas ning aidanud ehitada üles peaministri venekeelse Facebooki lehe strateegiat. Esinenud lektorina Tallinna Ülikooli tudengite ees teemaga “Kuidas erinevad ettevõtted  kriisist väljuvad, milliseid meetodeid kasutavad selleks eesti ja vene rahvusest juhid”.

Webinari viib läbi Kriit Reklaamiagentuur.

Pikem konverents teemal “Kuidas turundada venekeelsele sihtrühmale Eestis?” toimub 1. oktoobril kell 9.00–16.45.

Rohkem infot konverentsi kohta

Webinar "Kuidas turundada venekeelsele sihtrühmale Eestis?"

Kriit Reklaamiagentuur jagab teadmisi ja kogemusi, kuidas jõuda oma turundustegevustega vene sihtrühmani.
12. mai 2020
15.00-16.30, Zoom