15.02.2019

Turundajate Liiduga ühines Rimi

Rimi soov jätta endast maha parem tulevik. See oli ka üks põhjustest, miks Rimi Turundajate Liiduga ühines.

Foto: erakogu

“Rimi turundustiimis töötab kokku 14 uskumatult ägedat ja teotahtelist inimest. Meie tiimi eripäraks on tahe teha suuri tegusid. Paljud suured kontseptsioonid on sündinud majas sees ja ka visualiseeritud meie enda andekate kujundajate käe all. Meie ühine joon on missioonitunne ja soov jätta endast maha parem tulevik. See oli ka üks põhjustest, miks me Turundajate Liiduga ühinesime.

Usun, et kaasalöömine annab hea võimaluse paremini kursis olla turul toimuvaga ja ehk õnnestub ka koos midagi positiivset korda saata ning ühiskonna teadlikust just vastutustundliku ettevõtluse osas kasvatada. Suure ettevõttena on meil palju kogemusi, mida ka teistega hea meelega jagame,” kommenteeris Rimi Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuht

Andrija Arro.

Rimi Eesti on juhtiv jaekaubanduskett Eestis, mille võrgustikku kuulub 84 kauplust. Rimi Eestis töötab ligi 3000 inimest. 


Rimi Corporate%20logo Primary 2017 block

Turundajate Liit ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. Liidu missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest (reklaam, bränding, kasutajakogemus jne) kui väärtusest ning tagada tegijate tase selle väärtuse kasvatamisel.

Lisainfo:
Signe Kõiv
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5023456

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt