Omniva

Teenusepakkuja

Omniva on Eesti riigile kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte. Me loome lahendusi, mis teevad ettevõtete töö lihtsamaks. Oleme partneriks nii ostjatele kui ka müüjatele. Toome saadetised kiiresti koju, kodulähedasse postiasutusse või pakiautomaati. Täpselt nii nagu igaühele sobib.

Omniva on e-kaubanduse vedur ja seega on meil täita oluline roll Balti riikide majanduselu edendamisel. Me juhime Eesti, Läti ja Leedu pakiautomaatide turgu, oleme Eestis turuliider postiteenuste valdkonnas ning rahuldame kõige paindlikumalt ning terviklikumalt äriklientide e-arvete ning e-dokumentide vajadused.

Omniva juured ulatuvad sajandite taha, mil meie eelkäija alustas postiteenuse pakkumist Eestis. Oleme läbi ajaloo toonud inimesteni palju postkaarte, kirju ja pakke. Meie tööga ollakse harjunud, oleme osa igapäevaelust. Nii võibki tunduda, et Omniva eesmärgiks on tänagi pelgalt saadetiste kohale toimetamine. Kuid kiri ei ole kunagi lihtsalt tükk paberit ega saadetis vaid papist kast. Neis on alati peidus midagi rohkemat – head sõnad, tervitused, rõõmsad uudised või üllatused. Just seetõttu tähendab meie töö palju enamat kui lihtsalt saadetiste laiali vedamist. Omniva jagab häid emotsioone ning vahendab kingitusi.

Teenused:

  • Logistikateenused era- ja ärikliendile

 

Koduleht: https://www.omniva.ee/

Kontaktisik: Mari-Liis Küppar,