META Advisory

Suhtekorraldusagentuur

META Advisory on Eesti juhtiv täisteenust pakkuv suhtekorraldusagentuur. Meie 16-liikmelisel tiimil on pikaajaline ja mitmekülgne kogemus nii valitsussuhetes, strateegialoomes, turunduskommunikatsioonis, mainejuhtimises kui digistrateegiates. Oleme nõustanud kliente väga erinevatest valdkondadest nagu näiteks telekommunikatsioon, tervishoid, finantssektor, tehnoloogiaettevõtted, toidutööstus, jaekaubandus, idufirmad.

Oma tugevusi ühendades toetame oma kliendiportfelli strateegiliste lahendustega, et aidata tulla toime meid ümbritsevas tormilises maailmas. 

Meie peakontor asub Tallinnas, ent meil on tugev regionaalne haare Baltikumis, kontorid Riias ja Vilniuses ning tugev partnerite võrgustik üle maailma. Lisaks oleme osa rahvusvahelistest valdkonna agentuure ühendavatest FIPRA ja IPREXi võrgustikest, et pakkuda oma klientide tegevustele laiaulatuslikku tuge ka välisriikides.

META Advisory:

 • Äripäeva suhtekorralduse TOP: I koht tulu ja kasumlikkuse järgi
 • Aasta Suhtekorraldusagentuur 2018
 • Viimase nelja aasta jooksul kõige enam Kuldmune võitnud PR-agentuur

META on sõltumatu nõustamisettevõte, mis on täielikult pühendunud oma klientide edule.

Toetame äride müügi- ja kasvuootusi, kaitseme ja arendame ettevõtete mainet ja brändikapitali ning seisame organisatsioonide huvide ja õiguste eest.

Meie teenusepakett on totaalne kommunikatsioon – oskus olla igal pool tüütu olemata.

 • Igal ettevõtmisel on eesmärk.
 • Igal tegevusel on sõnum.
 • Igal sõnumil on mõju.

META ekspertiis:

 • Valitsussuhted

META üks pikaajalisi fookuseid on ettevõtete poliitiliste ja ühiskondlike huvide juhtimine. Me usume, et on vähe asju, mida ei ole võimalik mõjutada. Poliitika, mängureeglite muutmine, järelevalveasutuste töö ja ühiskondliku aktivismi suunamine—kõigi nende teemade tundmine ja oskuslik mõjutamine on meie klientide edukuse üks määravaid tegureid.

 • Strateegiate loomine

META ja meie klientide suurim eelis on strateegiline mõtlemine ja nende strateegiate rakendamine. Me oleme alati arengust ees, pakkudes oma klientidele kõige sisukamat teenust, mis ei sõltu trendidest. Oleme teie strateegilised partnerid, toetame teie kasvu ja julgestame otsuste tegemisel. Me teame, et me oleme nii edukad, nagu seda on meie kliendid. Seetõttu on klientide plaanid meie plaanid ja klientide võitlused meie võitlused.

 • Mainejuhtimine

META teenuste oluline osa on korporatiivkommunikatsioon, avaliku sektori kommunikatsioon, sisekommunikatsioon (sh tööandja bränding) ja kriisiohje. Me saame aidata mainekujunduse üksikutes lõikudes, kuid ennekõike teeme seda tervikteenusena, strateegia osana. Kriisikommunikatsiooni ekspertidena teame, et kriise on väga raske ette ennustada, kuid nende ületamiseks on võimalik—ja hädavajalik—valmistuda.

 • Turunduskommunikatsioon

META on teie partner müügis ja taktikaliste lahenduste pakkumisel. Me liidame kokku turunduskommunikatsiooni, brändiarenduse ja sotsiaalmeedia. Üllatame ja oleme uuendusmeelsed. Teeme asju värskelt, teistmoodi ja ootamatult – traditsioone ja universaalseid lahendusi küsimuse alla seades.

 • Digistrateegiad

META tugevuseks digistrateegiate loomisel on meie võime konteksti luua ning seda hoomata. Tunneme sügavuti meediat ja sõnumiloomet. Mõistame, kuidas erinevad sõnumid erinevates kanalites välja mängivad ning mida on vaja selleks, et luua terviklikku ning efektiivset sõnumikeskkonda. Nii prindis kui ka pikslites.

KONTAKT: Ann Hiiemaa / META uue äri juht

+372 5340 8818

 

 

 

Meta Advisory tiim
Meta Advisory tiim