Hundred Agency

Hundred Agency – kohanduv digiagentuur, mis tõstab brändid esile!

Oleme hetkes kohanduv digiagentuur, kes pakub kliendikeskseid lahendusi brändingu, kampaaniate ja digiturundus strateegiate loomiseks. Meie eesmärk on muuta ettevõtted brändideks, mis võidavad põlvkondade südamed.

Andmete jõul ehitame üles kliendi brändingu ja loome strateegiad, mis põhinevad põhjalikel analüüsidel ja sihtgrupi mõistmisel. Keskendume tulemustele ja aitame klientidel saavutada oma äri eesmärke läbi tõhusa digiturunduse. Oleme keskendunud mitte ainult traditsioonilistele reklaamikampaaniatele, vaid ka sotsiaalmeedia kanalitele ja digitaalsetele lahendustele. Meie missioon on aidata brändidel eristuda mürarohkes digimaailmas. Oleme veendunud, et igal brändil on unikaalne lugu ja meie ülesanne on leida sellele parim viis turundamiseks. Läbi läbimõeldud strateegiate ja loovate lahenduste aitame brändidel kasvatada oma äri ja luua teadlikke klientide juurdekasvu.

Pakume mitmekülgseid teenuseid, mis aitavad klientidel saavutada oma digitaalseid eesmärke. Kui oled loomas uut kaubamärki või soovid muuta olemasolevat, tutvu meie brändiarenduse teenustega. Nõustame sind ka digitaalsete, audiovisuaalsete ja kliendikogemuslike projektide arendamise ning produktsiooni osas.

  • Digiturundus ja digimeedia planeerimine. Kui soovid jõuda oma sihtgrupini läbi digitaalsete turunduskanalite, siis aitame sul välja selgitada parima lähenemise ja õiged kanalid. Pakume terviklikku ja läbimõeldud digiturunduse strateegiat, mis aitab sul saavutada soovitud tulemusi.
  • Sisuturundus. Sisuturundus on suurepärane tööriist, mis võimaldab sul läheneda oma auditooriumile individuaalselt. Loome väärtuslikku sisu, mis vastab sinu sihtrühma huvidele ja vajadustele. Aitame sul leida õiged küsimused ja strateegiad, et pakkuda neile kasulikku teavet toodete või teenuste kasutamise kohta.
  • Sotsiaalmeedia haldus ja reklaam. Hea sotsiaalmeediastrateegia aitab sul kasvatada brändituntust ja luua tugeva sideme oma jälgijatega. Pakume professionaalset sotsiaalmeedia haldust ja reklaamiteenuseid, mis aitavad sul saavutada positiivseid tulemusi ja interaktiivset suhtlust oma sihtgrupiga.
  • Reklaam ja bränding. Tänapäeval on ettevõtte brändi tugevus seotud selle digitaal- ja sotsiaalmeedia kohalolekuga. Loome kvaliteetset ja strateegilist sisu, mis aitab sul silma paista konkurentide seas ning jõuda uute huvilisteni. Meie eesmärk on säilitada aktiivne suhtlus sinu lojaalse sihtrühmaga.
  • Veebilehe optimeerimine (SEO). Veebilehe optimeerimine on oluline, et olla otsingumootorites nähtav ja eelistatud valik potentsiaalsete klientide seas. Uuringud näitavad, et enamus otsinguid lõpevad esimesel otsingutulemuste lehel. Aitame sul parandada oma veebilehe otsingumootori positsiooni ja tuua rohkem külastajaid.
  • Konversioonide optimeerimine (CRO). Konversioonide optimeerimine võimaldab sul suurendada veebilehe tulusust. Tagame kasutajatele mugava ja sujuva teekonna veebilehel, olgu selleks siis ost, päring või uudiskirjaga liitumine. Hea kasutajakogemus on võti positiivsete ostuotsuste tegemiseks.

Oleme pühendunud oma klientide edule ning pakume tõhusaid digitaalseid lahendusi, mis aitavad neil saavutada soovitud tulemusi.

Et veelgi suuremalt turundusmaastikul pildis olla ja saada uusi kontakte, otsustasime liituda Turundajate Liiduga. Siiani oleme vaikselt toimetanud, aga nüüd on eesmärk rohkem laieneda ja ennast kohalikul turul veelgi kuuldavamaks teha.

  • Veebileht: hundredagency.eu
  • Kontaktisik: Egert Tüll,