Hable

Disaini- ja digiagentuur

Hable on unikaalsetele lahendustele keskendunud digiteadlik disainiagentuur. HABLE-s kohtuvad disainiagentuuri esteetika ja digiagentuuri kompetents. Oleme auhinnatud partner, kes näeb disaini taga selgeid ärilisi eelised. Meie kliendid hindavad kvaliteetset lahendust, mis baseerub kogemusel ja ülesande põhjalikul lahtimõtestamisel. HABLE klient hoolib oma ettevõtte välimusest ja kliendikogemusest ning teab, et oleme alati olemas aruteluks.

Teenused:

  • Visuaalne identiteet. Meiega saad olla kindel, et tulemus on unikaalne ja meeldejääv. Võib isegi öelda, et riskivaba. Aitame ettevõtetel lahti mõtestada probleemid ning leiame visuaalselt esmaklassilised lahendused, mis töötavad nii füüsilises keskkonnas kui digimaailmas. HABLE disainiagentuuri tööprotsess paneb aluse kasumliku sümbioosi sünnile disaini ja äri vahel. Vahet ei ole, kas oled juba oma valdkonna liider või innustad sinnapoole pürgida.
  • Kodulehe tegemine. Omame väärt kogemust erilahendusena valminud kodulehtede loomisel. Nii nagu ükski äri, ei ole ka ükski koduleht identne, mistõttu saab iga projekt täis tähelepanu juba esimesest kohtumisest. Kaardistame sinu kodulehe vajadused, pakume välja lahendused ning äratame need ellu auhinnatud disaini ja kvaliteetse arenduse läbi. Teeme koos õiget asja, mitte järjekordset template’i, mis kellelegi korda ei lähe.
  • E-poe tegemine. Aina digitaliseeruvas maailmas on äritegevuse internetti laiendamine ainuõige otsus. Aitame nii lihtsate e-poodide ehitamisega kui keerukate ideede lahtiharutamise ja valmistamisega. Saame liidestada poed laohaldustarkvaradega, raamatupidamisprogrammide ja transpordimeetoditega.
  • Koduleht: hable.ee
  • Kontaktisik: Otto Jaansoo,